shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje

 Online 254 lexues | 71 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional | me kaldaje | me pajisje gati fare te perd... 24/02/2021 09:31... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore q262... 24/02/2021 09:31... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera 1+1 super cilesor, tek stacioni i trenit (fakulteti i shkencave te natyres) | bulevardi i ri | me uje dhe internet perfshire | 4 minuta del ne qender | gjithmone gjen parkim ne zone| zone perfekte, ndodhet fiks ne rruge kryesore (rr. h... 24/02/2021 16:44... Lexo detajet..

E Mobiluar

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek restorant durresi prane stacionit te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme te interesuarit per nje vizit... 24/02/2021 17:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartamet 1+1 tek kompleksi kika 1. organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi nje tualet si dhe nje ballkon qe ka dale edhe nga dhoma gjumit si dhe nga salloni. apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe n... 24/02/2021 10:56... Lexo detajet..

400 Euro
Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. dis

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. disponon salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon dhe korridor. apartamenti dispoon mobilim bashkekohor dhe te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. ndodhe... 24/02/2021 18:10... Lexo detajet..

22,000 Leke
Jepen me qera apartament 1+1 siper tregut te vjeter eleltrik, rr. Mihal Grameno. Me siperfaqe 60m2. kati 2 i nje vile private.

organizohet:   
•salloni dhe

22,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me siperfaqe 60m2. kati 2 i nje vile private. organizohet: •salloni dhe kuzhina jane te organizuara sebashku • 1 dhome gjumi •1 tualet •1 ballkon ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira •zone e qete •me pllaka... 24/02/2021 18:02... Lexo detajet..

350 Euro
 ne Rrugen e Dafinave ne Fushen e Aviacjonit Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne nje zone shum te mir te tiran

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet teresisht i mobilu... 24/02/2021 18:01... Lexo detajet..

300 Euro ne Rrugen Peti prane kompleksit Fari tek Kopshi zologjik  Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne nje zone shum te mir te tiran

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne ... 24/02/2021 18:01... Lexo detajet..

30,000 Leke ne Rrugen Teodor Keko prane hotel Ish Rolandit  Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne nje zone te mir te tiranes. n

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar ed... 24/02/2021 18:01... Lexo detajet..

300 Euro ne Rrugen e Dafinave ne Fushen e Aviacjonit  Apartament per shitie edhe per qira 2+1 me siperfaqe 95m2 ne nje zone shum te mi

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartament per shitie edhe per qira 2+1 me siperfaqe 95m2 ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet bosh vet... 24/02/2021 18:01... Lexo detajet..

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK TIRANA E RE Jepet apartament 2+1 tualete me qira tek tirana e re, midis rruges margarita tut

40,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 tualete me qira tek tirana e re, midis rruges margarita tutulani dhe ymer kurti tek nje pallate te mire-administruar, me kamera sigurie dhe 2 ashensor apartamenti eshte ne katin e 3 me siperfaqje totale 105m2, me ashensor dhe i ... 24/02/2021 17:49... Lexo detajet..

800 Euro APARTAMENT 3+1+2+2 PARKIME ME QERA TEK PAZARI I RI Jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete + dy poste parkimi ne -1 tek pazari

800 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
156 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete + dy poste parkimi ne -1 tek pazari i ri tek rrugen fadil rada ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. apartamenti eshte 150m2 dhe ndodhet ne katin e 7 tek nje pallati te ri me ashensor duke ofruar ... 24/02/2021 17:49... Lexo detajet..

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK SHKOLLA PETRO NINI Jepet apartament 2+1 tualete me qira prane shkolles petro nini luarasi, midis rr

40,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament 2+1 tualete me qira prane shkolles petro nini luarasi, midis rruges margarita tutulani dhe ymer kurti tek nje pallate te mire-administruar, me kamera sigurie dhe 2 ashensor apartamenti eshte ne katin e 3 me siperfaqje totale 105m2, ... 24/02/2021 17:49... Lexo detajet..

270 Euro

apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ... (Premium 31.12.2021)

700 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit te thate informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri (i vitit 2015) • kati 3 • si... (Premium 14.03.2021)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rr. isuf elezi, prapa hotel mondialit, jepet me qera apartament 1+1, 86 𝐦² mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit 9-katesh i p... (Premium 11.03.2021)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 13.03.2021)

530 Euro Qera, Apartament 2+1 Bllok. Apartamenti është i pozicionuar në  bllok

informacion mbi apartamentin:

530 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në bllok informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit :105 m2 • kati 9 • orientim: lindje-perëndim • ndertim i ri organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gat... 24/02/2021 17:36... Lexo detajet..

320 Euro Jepet me Qera , 1+1 , Komuna Parisit

320 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 24/02/2021 17:35... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1 Liqeni Artificial Apartamenti ndodhet tek rruga e kosovareve.

informacion mbi apartamentin:

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga e kosovareve. informacion mbi apartamentin: •sipërfaqja e apartamentit : 109 m2 •ndërtim i ri • kati 3 • dokumentacioni të rregullt hipotekor organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i ga... 24/02/2021 17:35... Lexo detajet..

1,400 Euro Qera, Apartament 2+1 Joy Residence Nformacion mbi apartamentin:

• ndërtim i ri (i vitit 2020)

• kati 1

1,400 Euro

Zone Periferike | Tirane (17.28 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Nformacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri (i vitit 2020) • kati 1 • sipërfaqe : 128 m2 • kubaturë e rregullt • orientim: jug - lindje • dritë natyrale në çdo ambient organizimi: • korridor shperndares ... 24/02/2021 17:35... Lexo detajet..

800 Euro Qera, Apartament 2+1  Jepet me qira apartament 2+1 , me 2 poste parkimi, i mobiluar, prane piceri era

800 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 , me 2 poste parkimi, i mobiluar, prane piceri era ne zonen e ish bllokut. apartamenti eshte ne katin e 5, orientim perendim, hapesira te bollshme, i mobiluar.... 24/02/2021 17:35... Lexo detajet..

450 Euro QERA, APARTAMENT 1+1, Liqeni Artificial • sipërfaqja 62m2.
• kati 2.
organizimi :
• ambient ndenje.
• ambie

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

• sipërfaqja 62m2. • kati 2. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • dhomë gjumi. • tualet. • ballkon. • korridor shpërndarës i bollshëm. detaje të tjera : • i mobiluar. • totalisht i investuar. • si... 24/02/2021 17:30... Lexo detajet..

800 Euro QERA, APARTAMENT 2+1, Kopshti Zoologjik Informacion mbi pronën:

• sipërfaqja totale: 120m2

• kati i 1 banim

800 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 120m2 • kati i 1 banim • orientim veri - perëndim organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon cilësime të tjera: • m... 24/02/2021 17:30... Lexo detajet..

300 Euro QERA, APARTAMENT 2+1,Bosh, Myslym Shyri • sipërfaqja e apartamentit: 80 m2

• kati 3 

organizimi:

• ambie

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

• sipërfaqja e apartamentit: 80 m2 • kati 3 organizimi: • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet cilësime të tjera: • bosh • orientim lindje-perëndim • punime cilësore • ... 24/02/2021 17:30... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogi I Opp19249
apartamenti ndodhet në rrugen karl gega, me pamje nga bulevardi zogu

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Opp19249 apartamenti ndodhet në rrugen karl gega, me pamje nga bulevardi zogu i. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 90m2. • kati 4. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. • ballk... 24/02/2021 17:27... Lexo detajet..

280 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

500 Dollar Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo

500 Dollar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

... 24/02/2021 17:27... Lexo detajet..

1,000 Euro Qera,Apartament 3+1, Bllok Opp16425
apartamenti ndodhet në bllok pranë librit universitar. informacione

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Opp16425 apartamenti ndodhet në bllok pranë librit universitar. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 140m2. • kati 5. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi. • 2 tualete, njëri prej tyre me ba... 24/02/2021 17:27... Lexo detajet..

1,200 Euro Qera, Vilë, Selvia Opp18872
vila ndodhet në zonën e selvis, pranë gjimnazit partizani. informac

1,200 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
213 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Opp18872 vila ndodhet në zonën e selvis, pranë gjimnazit partizani. informacione mbi vilën : • sipërfaqja 213m2. • strukture 2 - katëshe. • oborr. organizimi : • kati i parë permban : • 4 ambiente, kuzhinë, tualet. • kati i... 24/02/2021 17:26... Lexo detajet..

280 Euro 2+1+Ballkon, i Rikonstruktuar - Tregu Elektrik (Rr. Kryesore) Planimetri e Rregullt | Tualet i Ri  2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet  te tregu elektrik

280 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon -... 24/02/2021 17:26... Lexo detajet..

300 Euro

Kepet me qera apartament 1+1+ballkon me super pamje (xhamia e tabakeve - afer toptani center - parlamenti ) zone fantastike (5 min. qendra) | pallat m... (Premium 31.12.2021)

22,000 Leke Jepen me qera apartament 1+1 siper tregut te vjeter eleltrik, tek rruga Mihal Grameno.. Jepen me qera apartament 1+1 siper tregut te vjeter eleltrik, rr. mihal grameno.

22,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepen me qera apartament 1+1 siper tregut te vjeter eleltrik, rr. mihal grameno. me siperfaqe 60m2. kati 2 i nje vile private. organizohet: •salloni dhe kuzhina jane te organizuara sebashku • 1 dhome gjumi •1 tualet •1 ballkon ... 24/02/2021 17:25... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qira 3+1 tek Fresku.. Jepet apartament me qira 3+1 tek fresku

me siperfaqe 120m2. kati 3

organiz

30,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 3+1 tek fresku me siperfaqe 120m2. kati 3 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. •3 dhoma gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte shume te mira •zone lehtesi... 24/02/2021 17:25... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1, tek unaza e re, afer bar Artisit 2...

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 24/02/2021 17:24... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim