shtepi me qera ne tirane rruga elbasanit 

 Online 180 lexues | 26 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 180 lexues | 26 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

2+1 tek xhamlliku ( varri bamit) me shume hapesire | me nje verande gjigande me gjelberim| i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicion... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

Perballe Fiore Di Bosko - 1+1 I Mobiluar ( Pallat Me Ashensorr Viti 2016) Dhoma E Gjumit E Re ( Tual

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 1+1 ne don bosko ( perballe fiore di bosko) | pallat i ri i vitit 2016 | pajisur me ashensor| shtepi komode| dyer dhe dritare me dopio xham i tem... (Premium 31.12.2020)

700 Euro
Jepet me qera kati trete I nje godine 4 kateshe ndodhet ne rrugen e elbasanit. Jepet me qera kati trete i nje godine 4 kateshe ndodhet ne rrugen e elbasanit.

Jepet Me Qera Kati Trete I Nje Godine 4 Kateshe Ndodhet Ne Rrugen E Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera kati trete i nje godine 4 kateshe ndodhet ne rrugen e elbasanit. ka nje siperfaqe prej 150 m2 . eshte apartament 3+1 i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , nje dhome qe eshte studio , tualet , ballkon . eshte e m... 18/02/2020 18:02... Lexo detajet..

600 Euro
Jepet me qera kati i 1 dhe i 2 i nje vile 3 kateshe e cila ndodhet te tregu elektrik . Jepet me qera kati i 1 dhe i 2 i nje vile 3 kateshe e cila ndodhet te tregu elek

Jepet Me Qera Kati I 1 Dhe I 2 I Nje Vile 3 Kateshe E Cila Ndodhet Te Tregu Elektrik .

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati i 1 dhe i 2 i nje vile 3 kateshe e cila ndodhet te tregu elektrik . kati i pare me siperfaqe totale 105 m2. kati i dyte me siperfaqe totale 135 m2. ka kushte speciale dhe mobilim perfekt, kamera sigurie , parkim. ka lulishte d... 18/02/2020 18:01... Lexo detajet..

30,000 Leke
Jepet me qera kati i pare i nje vile ne Shkoze . Jepet me qera kati i pare i nje vile ne Shkoze .
Ka nje siperfaqe prej 125 m2

Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Vile Ne Shkoze .

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera kati i pare i nje vile ne shkoze . ka nje siperfaqe prej 125 m2. eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkone. ofrohet totalisht e mobiluar shum mire , me te gjitha paisjet e nevojshme. ka... 18/02/2020 18:01... Lexo detajet..

300 Euro apartament me qera te juridiku afer gardes,300€ e ndare me ambjente me vete, pallat ekzistues

Apartament Me Qera Te Juridiku Afer Gardes,300€

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

E ndare me ambjente me vete, pallat ekzistues... 18/02/2020 17:57... Lexo detajet..

400 Euro apartament me qera te petronini luarasi 400€ pallat ekzistues, afer nobis,i mobiluar totalisht

Apartament Me Qera Te Petronini Luarasi 400€

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat ekzistues, afer nobis,i mobiluar totalisht... 18/02/2020 17:56... Lexo detajet..

320 Euro apartament me qera te kopshti zoologjik 320€ e mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore

Apartament Me Qera Te Kopshti Zoologjik 320€

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

E mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore... 18/02/2020 17:56... Lexo detajet..

28,000 Leke apartament me qera te rruga e ullishtes liqeni i thate 280 mije leke pallat i ri me ashensor

Apartament Me Qera Te Rruga E Ullishtes Liqeni I Thate 280 Mije Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri me ashensor... 18/02/2020 17:55... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Apartament me qera te rruga e kosovareve 400€ Jepet Apartament me qera 2+1+2 banjo,2 ballkone,110m2,kati i5 banim,pallat i ri

Jepet Apartament Me Qera Te Rruga E Kosovareve 400€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 2+1+2 banjo,2 ballkone,110m2,kati i5 banim,pallat i ri me ashensor,rruga e kosovareve( afer shkolles marin barleti).400€ e pershtatshme per banim por edhe per zyra per lokacionin dhe fasaden qe ofron zona, punime cilesore, ... 18/02/2020 17:54... Lexo detajet..

1,000 Euro vile 1 kateshe me qera jepet vile 1 kateshe me qera 200 metra ndertim plus garazhde te mbyllur,plus 100

Vile 1 Kateshe Me Qera

Sauk | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet vile 1 kateshe me qera 200 metra ndertim plus garazhde te mbyllur,plus 100 metra truall dhe verande ne zone te qete dhe periferike,sauk tirane.cmimi 1000€... 18/02/2020 17:54... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

240 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Medreseja (buze Rruge)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek medreseja ,buze rruge jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,dhome gjumi ,banjo,ambient gatimi apartamenti ndo... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

400 Euro

Apartament 2+1+2wc i pabanuar me pare (rruga e kosovareve - bllok - liq. artificial) zone perfekte - pallat i ri me ashensor - mobilim ne qese (i pape... (Premium 31.12.2020)

350 Euro jepet apartament me qera perballe ministrise te drejtesise, rruga bardhok bilba, 350€ cmimi i diskutueshem, ballkon i mbyllur

Jepet Apartament Me Qera Perballe Ministrise Te Drejtesise, Rruga Bardhok Bilba, 350€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Cmimi i diskutueshem, ballkon i mbyllur... 18/02/2020 17:50... Lexo detajet..

20,000 Leke jepet apartament me qera tek oxhaku 200 mije leke te spitali i femijeve nga ana e spitalit 5,pallat ekzistues,vetem me kundrabufe,

Jepet Apartament Me Qera Tek Oxhaku 200 Mije Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te spitali i femijeve nga ana e spitalit 5,pallat ekzistues,vetem me kundrabufe, e pershtatshme edhe per zyra... 18/02/2020 17:50... Lexo detajet..

450 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate( future14782) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë 2 Rotondove. Informacion

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate( Future14782)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 120m2 • kati 4 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete(njëri me... 18/02/2020 17:33... Lexo detajet..

380 Euro Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto Pro+14515
Apartamenti ndodhet në Vasil Shanto, mbrapa Uet. 
Informacion i pë

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pro+14515 apartamenti ndodhet në vasil shanto, mbrapa uet. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 88.5 m2. • kati 5. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. ... 18/02/2020 17:33... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori 10632
Apartamenti është i pozicionuar në zoncn e 21 Dhjetorit pas Universite

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10632 apartamenti është i pozicionuar në zoncn e 21 dhjetorit pas universitetit europian. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim. • sipërfaqa e apartamentit 70 m2. apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • sall... 18/02/2020 17:32... Lexo detajet..

330 Euro Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr, 330 Euro Pro+14118
Apartamenti ndodhet ne rrugën Myslym Shyr.
 Informacion mbi apartam

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr, 330 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pro+14118 apartamenti ndodhet ne rrugën myslym shyr. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 . • kati 5. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. • 2 ball... 18/02/2020 17:31... Lexo detajet..

700 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok Pro+14259
Jepet me qera apartament në Bllok, rruga Vaso Pasha.
 Informacion m

Qera, Apartament 2+1, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Pro+14259 jepet me qera apartament në bllok, rruga vaso pasha. informacion mbi apartamentin : • kati 7 banim. • sipërfaqa 120 m2. organizimi : • sallon i ndenjes. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 2 ... 18/02/2020 17:31... Lexo detajet..

550 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok Pro+14732
Apartamenti ndodhet në Bllok, pranë Juveniljas. 
Informacione mbi

Qera, Apartament 2+1, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Pro+14732 apartamenti ndodhet në bllok, pranë juveniljas. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 122 m2. • kati 11. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • ballkon. • 2 tualete. ... 18/02/2020 17:31... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok Pro+14296
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok, pranë LSI.
 Informacion mbi

Qera, Apartament 2+1, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pro+14296 jepet me qera apartament 2+1 në bllok, pranë lsi. informacion mbi apartamentin : • kati 4. • sipërfaqja 117 m2. organizimi : • sallon i ndenjes. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. • ballkon. d... 18/02/2020 17:31... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera 2+1+3bllk + 1 vend parkimi garant (21 dhjetor - inxhinieria) zone e preferuar | mobilim cilesor | i gjithi me parket | kondicioner dhe c... (Premium 31.12.2020)

285 Euro

Apartament ne super vendodhje (selvia-unv. aldent) 2+1+2 ballkone - mobilim cilesor, komod dhe estetik | pallat i ri me ashensor | kondicioner dhe paj... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jap Me Qera Apartaent Modern 2+1+2 Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i ... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok Pro+14482
Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok.
 Informacion mbi apartamentin

Qera, Apartament 2+1, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pro+14482 jepet me qera apartament 2+1 ne bllok. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja 86 m2. • kati 4 i një pallati ekzistues. organizimi : • sallon ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. • ball... 18/02/2020 17:31... Lexo detajet..

550 Euro Apartament 1+1+ post parkimi , 550 euro, Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes prane Qendres. Apartamenti ndo

Apartament 1+1+ Post Parkimi , 550 Euro, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes prane qendres. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati i ri dhe te mireadministruar. apartamenti ka siperfaqe totale prej 67 m2 dhe eshte i organizuar ne: • sallon ndenje • ambjent... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Blloku i Ambasadave Apartamenti ndodhet pranë rrugës së Ambasadave, shumë pranë rrethrrotulli

Qera, Apartament 3+1, Blloku I Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet pranë rrugës së ambasadave, shumë pranë rrethrrotullimit të zogut të zi. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2. • kati 4. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1, 450 Euro, Bllok Apartamenti ndodhet në Bllok.
 Informacion i përgjithshëm mbi apartamentin :

Qera, Apartament 2+1, 450 Euro, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet në bllok. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2. • kati 4 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. detaje ... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

600 Euro

Jepet Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1te kompleksit kika 2. ndertim i ri, i perfunduar para 2 vitesh. ndodhet ne katin e 7 banim ( jo i fundit). ne hyrj... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

28,000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apa... (Premium 22.02.2020)

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

400 Euro

Apartament Me Qera ,mobilim I Ri ,2+1/ Vizion +

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti jepet per here te pare me qera . ka mobilim bashkekohore dhe te mirembajtur . d... (Premium 14.03.2020)

330 Euro

2+1+3bllk+verande(brryli- Materniteti) Ne Mes Te Gjelberimit Dhe Qetesi - Parkim 1 Vend

Brryli | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament shume komod 2+1+3bllk+verande ne katin e trete( brryli.- bulevardi zhandark) ne mes te gjelberimit dhe qetesi - ka oborr dhe parkim 1 vend ... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

650 Euro Qera, Apartament 3+1, Sheshi Willson Apartamenti ndodhet pranë Sheshit Willson. 
Informacion i përgjithshëm mbi a

Qera, Apartament 3+1, Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet pranë sheshit willson. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. • kati 2. apartamenti disponon disa ambjente. detaje të tjera : • sistem kondicionimi. • tualet... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

1,200 Euro Tirane, jap me qera apartament duplex 2+1+BLK Kati 8, 159 m² 1.200 Euro (Qender) Dupleksi eshte i pozicionuar ne Qender te Tiranes. 
Informacion mbi apartamenti

Tirane, Jap Me Qera Apartament Duplex 2+1+blk Kati 8, 159 M² 1.200 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
159.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Dupleksi eshte i pozicionuar ne qender te tiranes. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri• kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit 159 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • ... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,200 Euro

400 Euro Qera apartament 2+1 Kati 7, 116 m² 400 Euro Zogu i Zi(Future Home Property)Pro14468 Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 •

Qera Apartament 2+1 Kati 7, 116 M² 400 Euro Zogu I Zi(future Home Property)pro14468

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet tek zogu i zi. informacion mbi apartamentin: • kati 7 • sipërfaqja e apartamentit : 116 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone. cilesime te tjera: • orie... 18/02/2020 17:25... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim