shtepi me qera ne vlore

 Online 164 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 24/10/2020 23:27... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 24/10/2020 11:46... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 24/10/2020 09:51... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 24/10/2020 12:34... Lexo detajet..

35,000 Leke
Jepet me qera 2+1 cdo gje e re! Jepet me qera 2+1 e mobiluar,cdo gje e re ne qese.Perball Amerikan 3

35,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera 2+1 e mobiluar,cdo gje e re ne qese.perball amerikan 3... 25/10/2020 08:42... Lexo detajet..

450 Euro
 Super apartament prane SOHO bar  Super apartament modern, ne myslym Shyr, prane Soho bar. 
Aredim i ri, ndertim

450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Super apartament modern, ne myslym shyr, prane soho bar. aredim i ri, ndertim i ri. pallat i survejuar nga kamera dhe siguri 24h. zone shume favorite me te gjitha sherbimet afer. ... 25/10/2020 08:42... Lexo detajet..

320 Euro
2+1+Bllk (115 m2) tek Rruga e Durresit (Qemal Stafa) Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon, Tek Rruga E Durresit (Qemal Stafa) Zone Pe

320 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon, tek rruga e durresit (qemal stafa) zone perfekte, afer qendres | pallat i ri me ashensor | i mobiluar me shume shije dhe cilesi | kondicioner dhe cdo pajisje | dhomat e gjumit me dysheke cilesor | te gjitha insta... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qira ne Xhamllik 1+1 Jepet apartament me qira 1+1,+ garazh personal ,Xhamllik prane rosman & lala

35,000 Leke

Brryli | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira 1+1,+ garazh personal ,xhamllik prane rosman dhe lala me siperfaqe 70m2. kati i 3 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA ZOGU I ZI Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 127m2 Zogu i zi ne nje zone

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 127m2 zogu i zi ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. ofrohet teresisht... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qera apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok prane Xheko Imperial Jepet me qera apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok prane Xheko Imperial

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament në rrugën perlat rexhepi, bllok prane xheko imperial apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe totale prej 107 m2. organizimi i brendshëm është shumë i mirë, me një korridor i... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

1,800 Euro VILE LUKSOZE 3-KATESHE PER QIRA NE SURREL! Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne Lanabregas e projektuar ne nje nga

1,800 Euro

Fresku/Linze | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
671 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne lanabregas e projektuar ne nje nga zonat me te bukura, te qete dhe relaksuese me ajrin e paster te malit te dajtit. organizohet: katin e pare ka nje ambient ndenjeje te bollshem, kuzhine gatimi dhe kend ng... 25/10/2020 08:39... Lexo detajet..

32,000 Leke Qera, Apartament 2+1  Qera, Apartament 2+1 tek "Inxhinieria Ndërtimit" .
Sip:120 m2
🛏

32,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 2+1 tek "inxhinieria ndërtimit" . sip:120 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 2 tualete ballkon 📌totalisht i investuar dhe pjesërisht i mobiluar. 🔺me sistem kondicionimi . 🔺 hyrje m... 25/10/2020 08:37... Lexo detajet..

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 25/10/2020 08:37... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

18,000 Leke Jap me qera vile 3 katce (kati 1), 1+1 ne Tirane rruga Sadik Petrela afer oxhakut. Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). Jane t

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). jane te reja, mobiluar. ka parking, bace, ballkon, uje/drita 24 ore. cmimi: 230 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthe... 25/10/2020 08:36... Lexo detajet..

400 Euro Super okazion te Myslym Shyri !! Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre bashkekohore, 1+1 ne pallat te ri.

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre bashkekohore, 1+1 ne pallat te ri. ... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

350 Euro Super okazion super apartament !!!  Jepet me qera super apartament super i mobiluar me kushte moderne 1+1 ne pallat

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera super apartament super i mobiluar me kushte moderne 1+1 ne pallat te ri ne katin e 8... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

550 Euro Super apartament me qera ne myslym shyri !!  Jepet me qera super apartament 2+1 ne Myslym Shyr... 
Super i kompletuar deri n

550 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 ne myslym shyr... super i kompletuar deri ne detajin me te vogel per nje jetese bashkekohore. ne zone me te gjitha sherbimet afer. pallat i ri me ashensor dhe survejim me kamera... cmimi:550€ tel/wp: 067647... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

450 Euro Super okazion te liqeni i thate !! Super apartament 2+1 tek liqeni i thate. 
I arreduar me arkitekt dhe i pabanuar

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Super apartament 2+1 tek liqeni i thate. i arreduar me arkitekt dhe i pabanuar me pare. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje zone shume te preferuar, me ajer te paster. 450 euro... 25/10/2020 08:26... Lexo detajet..

600 Euro Super apartament !!!  Mirmengjes me kete super apartament ne Myslym Shyr... 
Super arredim...
Super

600 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Mirmengjes me kete super apartament ne myslym shyr... super arredim... super siperfaqe prej 160m2. parkim i pershire... uje dhe drita perfshire... cmimi:600€... 25/10/2020 08:26... Lexo detajet..

500 Euro Super okazion te zogu i zi !!!  Super apartament 3+1+2, 140m2 tek Zogu Zi prane Ring Center. 
I arreduar ne men

500 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Super apartament 3+1+2, 140m2 tek zogu zi prane ring center. i arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. 550 euro... 25/10/2020 08:25... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera te myslym shyri !!  Jepet me qera apartament , i mobiluar 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri,

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament , i mobiluar 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri, ... 25/10/2020 08:25... Lexo detajet..

300 Euro Super okazion te myslym shyri !!! Super apartament modern ne Myslym Shyr, ne pallat te ri...
Mobilim modern...
Z

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Super apartament modern ne myslym shyr, ne pallat te ri... mobilim modern... zone teper favorite... cmimi:300 euro super mundesi apartament 300€ ... 25/10/2020 08:24... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Apartament me qera te Globi !!!  Jepet me qera apartament 3+1 afer Globit ne rruge te Kavajes . Apartamenti ndodh

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
153 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 3+1 afer globit ne rruge te kavajes . apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne katin e 8 dhe i arreduar me kushte bashkekohore . ... 25/10/2020 08:24... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

20,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mireadministruar uji dhe drita 24 ore parkim falas.... 25/10/2020 08:24... Lexo detajet..

350 Euro Apartament per qira 2+1 Kompleksi Kontakt 21 Dhjetori  Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87m², tek Homeplane, Kompleksi Konta

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87m², tek homeplane, kompleksi kontakt, 21 dhjetori. organizohet ne sallon ndenje+ ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. pallat i ri ashensor kati 3 Çmimi: 350€ kontakto:0698838662... 25/10/2020 08:22... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 25/10/2020 08:19... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

54,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje

54,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ... 25/10/2020 08:19... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje 
Hyrja eshte 2+1 ,kati 5, Astir  
Qeraja 20

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje hyrja eshte 2+1 ,kati 5, astir qeraja 20 000 leke te reja , 5 000 leke te reja personi... 25/10/2020 08:18... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 25/10/2020 08:14... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim