shtepi me qera parku autobuzave

 Online 360 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
370 Euro

Apartament sinonim i nje vepre arti, i pabanuar me pare: tek mondiali ne 21 dhjetor - 1+1+ballkon shume i kendshem - i mobiluar dhe dizenjuar me nje s... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Per here te pare me qera, apartament i super investuar - 2+1+bllk tek kopshti botanik - kushtuar rendesi cdo detaji, mobiluar pervec se me cilesine me... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

2+1+ballkon i gjithi i rikonstruktuar (pazari i ri - optika roma) zone perfekte | mobilim shume cilesor - shtruar me parket laminat | kondicioner dhe ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh... (Premium 05.05.2021)

230 Euro
APARTAMENT 1+1 ME QIRA, FRESK Jepet apartament me qira, 1+1 te zona e Freskut, Rruga Muhamet Deliu . Siperfaqj

230 Euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira, 1+1 te zona e freskut, rruga muhamet deliu . siperfaqja e brendshme eshte 60 m2. ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. shtepia eshte e organizuar ne sallon+ kuzhine, nje dhome gjumi dhe 1 tualet. shtepia eshte teresi... 05/08/2020 15:33... Lexo detajet..

300 Euro
 Jepet me qira apartament, midis rrugës   Jepet me qira apartament, midis rrugës "Myslym Shyri" dhe rrugës se

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

jepet me qira apartament, midis rrugës "myslym shyri" dhe rrugës se "kavajes". apartamenti është i organizuar në një zonë ngrënie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon të vogël. apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m... 05/08/2020 15:32... Lexo detajet..

350 Euro
APARTAMENT 1+1 ME QERA, ARTURBINA Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 100 m², Rruga Sami Frashëri, prane

350 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 100 m², rruga sami frashëri, prane liqenit artificial. organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. ... 05/08/2020 15:30... Lexo detajet..

270 Euro Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI17030 Apartamenti ndodhet në zonën e Komunes së Parisit.
Informacion mbi Apartamen

270 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunes së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 75 m2 • pallat i ri • kati 2 organizimi • salloni i ndenjes • ambent gatimi • 1 dhomë gjumi • 1 tualet • 1 depo• kor... 05/08/2020 15:29... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament me qera,Kinostudio Klani,300Euro Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire ne jne pallat te ri me ashensor
Apar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire ne jne pallat te ri me ashensor apartamenti permban 1 dhome ndenjie,1kuzhine,2 dhoma gjumi,korridor,ballkondhe 2 tualete ... 05/08/2020 15:29... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 në zonen e  ‘’Don Boskos’’ . Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

 Apartamenti n

400 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’don bosko’’ . apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të tiranës, ndodhet në katin e ix-të, me një sipërfaqe prej 88 m2. me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe ... 05/08/2020 15:28... Lexo detajet..

250 Euro Porcelan jepet me qira apartament 2+1  Jepet me qira apartament 2+1 ne Porcelan, ka organizim shume te mire te ambiente

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne porcelan, ka organizim shume te mire te ambienteve ndodhet ne pallat te ri me ashensor , ka mobilim te mire ... 05/08/2020 15:26... Lexo detajet..

300 Euro Liqeni i thate ( rruga Hamdi Sina) jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te rruga Hamdi Sina. Ka organizim shume te mire te

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te rruga hamdi sina. ka organizim shume te mire te ambienteve me dhoma te medha dhe me ndricim natyral. eshte i investuar me parket si dhe mobilim bashkohore . ... 05/08/2020 15:26... Lexo detajet..

30,000 Leke Bllok jepet me qira apartament 1+1  Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok, ka mobilim te mire dhe organizim shume te

30,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne bllok, ka mobilim te mire dhe organizim shume te mire te ambienteve. ... 05/08/2020 15:22... Lexo detajet..

350 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrugen Sulejman Delvina !

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira apartament 1+1 tek blloku vasil shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005 .apartamenti eshte i organizuar si m... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopi... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet super apartament 2+1 tek liqeni i thate me nje organizim perfekt dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbehet nga ... (Premium 08.01.2021)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga elbasanit (prane ambasades amerikane) apartament totalisht i mobiluar me elektro shtepiaket dhe mobiljet e nev... (Premium 17.11.2020)

320 Euro Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës. Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë ish-Ekspozit

320 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë ish-ekspozitës, prane conad. apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet. ... 05/08/2020 15:21... Lexo detajet..

1,500 Euro Jepet me qira vile 3-katëshe në ‘’Sauk’’. Jepet me qira vile 3-katëshe në ‘’Sauk’’. Në një nga zonat më të q
5+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira vile 3-katëshe në ‘’sauk’’. në një nga zonat më të qeta të tiranës, jepet me qira vilë 3-katëshe. vila ka një sipërfaqe prej 1500 m2, dhe ndërtimi prej 300 m2. kati i parë është e organizuar në një sallon, kuzh... 05/08/2020 15:21... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 I mobiluar , pranë ”Zogut te Zi”  Jepet me qera apartament 2+1 I mobiluar , pranë ”Zogut te Zi” prane “Ring

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar , pranë ”zogut te zi” prane “ring center”, tirane. jepet me qera apartament me sipërfaqe 90 m2 prane ” zogut te zi” pranë “ring center”. apartamenti është i mobiluar , me të gjitha orendit... 05/08/2020 15:20... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’Stavri Themeli’’. Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’Stavri Themeli’’. 
Apartment

250 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’stavri themeli’’. apartmenti është i organizuar në ambjenin e ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualet si dhe ballkon. apartmenti ndodhet në katin e iii-të të një pa... 05/08/2020 15:20... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ‘’Rruga Fuat Toptani’’. Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ‘’Rruga Fuat Toptani’’. 
Vila ka n

600 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
260 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ‘’rruga fuat toptani’’. vila ka një sipërfaqe totale prej 260 m2 dhe është i organizuar në tre kate. kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie me kuzhine te perbashket dhe nje tual... 05/08/2020 15:20... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira, super ambjent tek ‘’Don Bosko’’.  Jepet me qira, super ambjent tek ‘’Don Bosko’’. 

Ambjenti ndodhet në
1+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira, super ambjent tek ‘’don bosko’’. ambjenti ndodhet në një nga zonat më të mira të tiranës, në katin e parë banim të një pallati te ri me ashensor. ka një sipërfaqe prej 88 m2, dhe organizohet në 3 dhoma dhe dy t... 05/08/2020 15:18... Lexo detajet..

380 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Selvia. Jepet me qira apartament 2+1 tek Selvia.
 Jepet apartament me qera në katin e

380 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek selvia. jepet apartament me qera në katin e iv-rt të një pallati të ri i pajisur me ashensor, me sipërfaqe prej 110 m2. apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + ngrënie, një t... 05/08/2020 15:18... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera, apartament 1+1 në zonen e “Ish Bllokut” . Jepet me qera, apartament 1+1 në zonen e “Ish Bllokut” . Jepet me qera apar

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera, apartament 1+1 në zonen e “ish bllokut” . jepet me qera apartament me sipërfaqe totale 70 m2 dhe ndodhet në katin e vi-të të një pallati të ri me ashensor. apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhin... 05/08/2020 15:17... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit.
 Apartamenti ndodhet në n

700 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kerkuara te tiranes dhe ka akses te menjehershem ne te gjitha zonat elitare. ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe ndodhet ne katin e viii-të n në një... 05/08/2020 15:17... Lexo detajet..

300 Euro

Tek fakulteti i mjeksise (rr. e dibres) - 2+1+ballkon (110 m2) apartament i madh, ne pallat te ri me ashensor | i kompletuar | strukture e rregullt | ... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (drejtoria e pergjithshme e oshe) i mobiluar | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | tualet me h... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Jepet kati I parë I një vile tek “Kryegjyshata e Bektashinjve”, Jepet kati I parë I një vile tek “Kryegjyshata e Bektashinjve”, pranë ur

30,000 Leke

Zone Periferike | Tirane (4.88 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet kati i parë i një vile tek “kryegjyshata e bektashinjve”, pranë urës së shkozës. apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenjie, nje dhomë gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. apartamenti ka një sipërfaqe 150 m2 dhe k... 05/08/2020 15:17... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament 1+1 me qera pranë rr. ” Jordan Misja” Tiranë. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 73 m2 në pranë Gjykatës së krimeve t
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 73 m2 në pranë gjykatës së krimeve të rënda. apartamenti është i pamobiluar, ka guzhinën të mobiluar me te gjitha paisjet . apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 1... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira 1+1 ne krahe te tregut te Medresese . Jepet me qira 1+1 ne krahe te tregut te Medresese. Apartamenti është I organiz

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira 1+1 ne krahe te tregut te medresese. apartamenti është i organizuar në ambjent ndenje dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, një ballkon. ndodhet në katin e iv-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet n

500 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (31.28 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Apartament 3+1 me qira prane sheshit karl topia ne tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. ofron nje siperfaqe prej 117 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore dhe 1 b... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

4,000 Euro

Luxury apartment for rent in the heart of tirana. the apartment is designed in parisian style and offers a high level of comfort . is located in the m... (Premium 14.08.2020)

350 Euro

Apartament Me Qera 1+1, Myslym Shyri, 350 Euro.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 55 m2 te myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. ndodhet ne nje nga zonat me te k... (Premium 14.08.2020)

300 Euro

Apartament I Ri 1+1 Mobilim Modern/fusha E Aviacionit(turdiu)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te garden rezidence turdiu midis fushes se aviacionit dhe rruga dritan hoxha.apartamenti eshte i ri dhe ka pamje te lire ... (Premium 09.08.2020)

700 Euro

-ne kompleksin kika 2 jepet me qira super apartament 2+1+2 me garderobe me vehte. -apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe siguri maksima... (Premium 09.08.2020)

300 Euro

I Sapo Perfunduar, 1+1+ballkon (fiore Di Bosko - Don Bosko) Pallat I 2020-tes- Parket | Mobilim I Ri

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

I sapo perfunduar, apartament 1+1+ballkon (fiore di bosko - don bosko) pallat i 2020-tes, punime te cilesise me te larte, ashensor | mobilim i ri | sh... (Premium 31.12.2020)

28,500 Leke

Jepet Me Qera 1+1 Te 'brryli' 28500 Leke

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 60 m2 te brryli. apartamenti ndodhet buze rruges perball ish-rozafes. lokacioni eshte ideal per ata qe duan akses te s... (Premium 11.08.2020)

33,000 Leke Apartament per qira 2+1.Adresa : Tek Shallvaret  Jepet me qira  apartament 2+1 ne katin e katert ne pallat egzistues , pa ashenso

33,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e katert ne pallat egzistues , pa ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe 60m2 ,i organizuar ne nje sallon ndenje e perbashket me kuzhinen , dy dhoma gjumi ,nje tualet ,nje koridor . apartamenti ofrohet i mob... 05/08/2020 15:15... Lexo detajet..

600 Euro Përballë ‘’Zogut të Zi’’, jepet me qira apartament 3+1 Përballë ‘’Zogut të Zi’’, jepet me qira apartament 3+1 Apartamenti nd

600 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Përballë ‘’zogut të zi’’, jepet me qira apartament 3+1 apartamenti ndodhet në katin e viii-të të një pallati të ri dhe shume cilësor, me një sipërfaqe prej 138 m2. apartamenti ka nje planimetri shumë të rregullt dhe është i org... 05/08/2020 15:15... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e kavajës’’ pranë Xhamisë. Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e kavajës’’ pranë Xhamisë.
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 05/08/2020 15:14... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim