shtepi me qera per 1 person  12243 Njoftime

 Online 198 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro id:99188 - TEK KIKA 1 JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT I BOLLSHEM 2+1+2

Tek Kika 1 Jepet Me Qira Super Apartament I Bollshem 2+1+2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ne rrugen hasan alla, kika 1 jepet me qira super apartament 2+1+2 me siperfaqe 124,5 m2 ne katin e 9 te nje apallati te ri. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te kompletuar e me kondicioner, kuzhi...

300 Euro id:26565 - Apt 2 + 1 (117 m2) tek Rr. e Barrikadave | Ashensor | GARAZH PRIVAT | Mobilim Super Cilesor | Sistem Kapot

Apt 2 + 1 (117 M2) Tek Rr. E Barrikadave | Ashensor | Garazh Privat | Mobilim Super Cilesor | Sistem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2 + 1 apt ( zona barrikadat - rruga: " mahmut fortuzi" ) | ashensor | garazh privat | mobilim super cilesor | kondicioner | sistem kapot | sallon super i madh | pajisje elektronike shume cilesore | dritare do...

300 Euro id:97016 - Apt 1+1 (49 m2) ne Myslym Shyr - PARKET*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Apt 1+1 (49 M2) Ne Myslym Shyr - Parket*** | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (49 m2) ne myslym shyr, zone qe ofron parkim | mobilim cilesor + parket | pallat i ri me ashensor dhe survejim kamerash | kondicionera ekonomik | ndricim natyral perfekt | pamje paronami...

350 Euro id:29722 - 2+1+2WC (125 m2) - (Komuna e Parisit) i Mobiluar | Kondicioner dhe Ndricim Perfekt

2+1+2wc (125 M2) - (komuna E Parisit) I Mobiluar | Kondicioner Dhe Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 + 2 wc(125 m2) tek komuna e parisit, pallat i ri | i mobiluar | kondicioner | ndricim natyral shume i mire | kend i ri | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | kuzhine e kompletua...

20,000 Leke Apartament 1+1 me qera Jepet me qera per 3 student (djem) apartament 1+1 e mobiluar teresisht.

Apartament 1+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:36): Jepet me qera per 3 student (djem) apartament 1+1 e mobiluar teresisht....

140 Euro Garzonjer,kati 2te,prane qendres tregtare concord,e kompletuar me te gjitha. Pallat,garzonjer kati 2te,e kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare conco

Garzonjer,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord,e Kompletuar Me Te Gjitha.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:32): Pallat,garzonjer kati 2te,e kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare concord.mudesi per wi-fi,etj....

230 Euro Super ambjent 1+1+kondicioner,e kompletusr e te gjitha,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjent per te huaj,me komdicioner te ri dhe e kompletuar me te gji

Super Ambjent 1+1+kondicioner,e Kompletusr E Te Gjitha,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:32): Pallat i ri,ambjent per te huaj,me komdicioner te ri dhe e kompletuar me te gjitha,mundesi per wi-fi pa limit,prane wendres tregtare concord....

350 Euro apartament me qera 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Rruga Frederik Shiroka, Tirane.
Aparta

Apartament Me Qera 2+1 Ne Zonen E 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:32): Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek rruga frederik shiroka, tirane. apartamenti organizohet 2+1, me 2 tualete, me siperfaqe totale 119 m2. ndodhet ne katin e 1-re banim, i mobiluar....

350 Euro apartament me qera ne komunen e parisit 1+1 Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Kristal Center , Tirane.
Apartamenti o

Apartament Me Qera Ne Komunen E Parisit 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:32): Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek kristal center , tirane. apartamenti organizohet ne 1+1, me siperfaqe totale75 m2. ndodhet ne katin e 5-te. mobilim i ri. disponon dhe nje depo pranohet cift ose nje vajze!...

750 Euro Jepet Me Qira Super Duplex 3+1+2 i Mobiluar, Tek Komuna e Parisit! Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pall

Jepet Me Qira Super Duplex 3+1+2 I Mobiluar, Tek Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:23): Tek komuna e parisit jepet me qira duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. kati i pare ka siperfaqe 75 m2 eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kondicioner dhe ballkon, 1 kuzhine vecuar dhe 1 tualet. kati i d...

500 Euro Apartament 2+1 +2 per qira tek Myslym Shyri Ne zonen e Myslym Shyrit jepet apartament me qira me siperfaqe 136 m2.
Apartame

Apartament 2+1 +2 Per Qira Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:23): Ne zonen e myslym shyrit jepet apartament me qira me siperfaqe 136 m2. apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, ne hyrje te se ciles ka nje mobilje te madhe kepucesh, sallon te bollshem me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit i cili ...

450 Euro Apartament me qira ne Tirane! Te Pazari i Ri jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. A

Apartament Me Qira Ne Tirane!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.55 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:22): Te pazari i ri jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti ndodhet ne nje pallat 6-te katesh, me ashensor edhe me administrim shume te mire. ka nje siperfaqe prej 89.5 m2, te mireorganizuar edhe planimetri shume te mir...

300 Euro Apartament me qira 2+1 tek Rruga Fortuzi prane Ministrise se Drejtesise. Apartament me qira 2+1 tek Rruga Fortuzi ne nje pallat te ri, ndodhet ne katin e

Apartament Me Qira 2+1 Tek Rruga Fortuzi Prane Ministrise Se Drejtesise.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.03.2019 (11:22): Apartament me qira 2+1 tek rruga fortuzi ne nje pallat te ri, ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati 13 katesh. siperfaqa e apartamentit eshte 115 m2 neto. apartamenti organizohet ne nje ambient i madh ndenjieje + ambient i gatimit, 2 dhoma gjumi,...

240 Euro id:28548 - Duplex 2 + 1 (100 m2) afer QSUT-se | PARKET | Zone e Mire dhe e Qete | Mobilim Cilesor

Duplex 2 + 1 (100 M2) Afer Qsut-se | Parket | Zone E Mire Dhe E Qete | Mobilim Cilesor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera duplex 2 + 1 (100 m2) afer qsut-se | zone e mire dhe e qete | mobilim cilesor | shtruar pjeserisht me parket | ndricim perfekt | set kolltuqesh | kend i ri | kuzhine e kompletuar | dhoma gjumi te...

30,000 Leke id:102113 - Jepet apartament 2+1 tek restorant Durresi

Jepet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 tek restorant durresi apartament totalisht i mobiluar me nje cmim mjaft te arsyeshem apartamenti ka nje mobilim mjaft cilsor me te githa elektroshtepiaket e nevojshme . i pajisur me...

500 Euro id:107766 - Super Apartament 1+1 me Qira!!!

Super Apartament 1+1 Me Qira!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rr. "muhamet gjollesha" perball inxhinierise se ndertimit jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7 te nje pallati te ri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m² dhe organizohet ne nje sallo...

350 Euro Ne Bllok jepet apartament 1+1 me Qira! Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet

Ne Bllok Jepet Apartament 1+1 Me Qira!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:17): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e tret, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje te bollshme + 1 kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. vendnod...

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 85 m², 400 Euro, Stadiumi Qemal Stafa Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor,
siperfaqe 85 m², i mobi

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 85 M², 400 Euro, Stadiumi Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.20 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (11:15): Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon. zona eshte nga me te kerkuarat per shkak se te ofron shume facilitete....

300 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 72m² 300 Euro, (Prane 21-Dhjetorit, Kompleksi Magnet. Prane 21-Dhjetorit, tek Kompleksi Magnet jepet me qera 
apartament 1+1, siperfa

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1 Kati 3, 72m² 300 Euro, (prane 21-dhjetorit, Kompleksi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:15): Prane 21-dhjetorit, tek kompleksi magnet jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 72 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner, tualeti me dritare, ballkon. zona eshte shuume e kerkuar per shkak te sigurise dhe te qetesise maksimale...

30,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 70 m², 30000 Leke, Rruga Dritan Hoxha.  !! OKAZION !! 
  
Rruga Dritan Hoxha afër Pro Credit Bank, jepet me qera

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 6, 70 M², 30000 Leke, Rruga Dritan Hoxha.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (11:15): !! okazion !! rruga dritan hoxha afër pro credit bank, jepet me qera super apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne mënyrë bashkohore, mobilje totalisht të reja dhe apartament i pa banuar me parë, tu...

350 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m², 350 Euro, Vasil Shanto, afer Diplomat 1. Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, 
siperfaqe 80 m², i mob

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M², 350 Euro, Vasil Shanto, Afer Diplom

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:15): Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, parket, kondicioner 2 tualete, ballkon. zona eshte nga me te kerkuarat per shkak se te ofron shume facilitete si shkolla, cerd...

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1, sip 110 m², 400 Euro (Komuna Parisit, tek Lulishtja) Komuna Parisit, tek Lulishtja jepet me qera apartament 2+1,
pallat i ri me ashe

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1, Sip 110 M², 400 Euro (komuna Parisit, Tek Lulishtja)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:15): Komuna parisit, tek lulishtja jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 110 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete, 2 baallkone. zona eshte nga me te kerkuarat....

350 Euro Tek Rruga e Kavajes, Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Ne Rrugen e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji jepet me qira nje super apartam

Tek Rruga E Kavajes, Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2,

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:14): Ne rrugen e kavajes, prane kompleksit delijorgji jepet me qira nje super apartament 2+1+2 me mobilim cilesor dhe mjaft komod. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 8 katesh dhe i mirembajtur , i pajisur me 2 ashensor. apartamenti esht...

500 Euro Tek Blv. Gjergj Fishta jepet me qira super apartament 2+1! Tek bulevardi Gjergj Fishta, jepet me qira nje super apartament 2+1 me mobilim m

Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:14): Tek bulevardi gjergj fishta, jepet me qira nje super apartament 2+1 me mobilim modern dhe mjaft komod. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh dhe i mirembajtur , i pajisur me 2 ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me po...

350 Euro Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1 Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet ap

Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:13): Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se tiranes, tek pazari i ri, jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1...

270 Euro id:104284 - hyrje me qera

Hyrje Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion! apartament me qera, 1+1 kt 2 hyrje me vete.67m2,ne nje zone te qete te tiranes,afer shkolles se "kuqe"rruga "qemal stafa".e mobiluar me te gjitha,kondicinim,parket,wireles.2 ballkone çmimi 270 euro i ...

370 Euro id:54956 - Apt 2+1 (85 m2) me GARAZH (Pazari i Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor dhe Pajisje te Reja

Apt 2+1 (85 M2) Me Garazh (pazari I Ri) Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe Pajisje Te Reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (85 m2) tek shkolla e kuqe (pazari i ri) zone shume e preferuar | pallat i ri, ashensor dhe parkim me garazh | mobilimi cilesor dhe pajisjet elektroshtepiake te reja | ndricim natyral pefekt...

330 Euro id:55511 - Apartament 1+1 (58 m2) (BLLOK) | me Mobilim te RI ( Ndricim te Mire)

Apartament 1+1 (58 M2) (bllok) | Me Mobilim Te Ri ( Ndricim Te Mire)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1 + 1 (58 m2) ne bllok (rr. sami frasheri) | mobilimi eshte i ri | kondicioner ekonomik | ndricimi natyral perfekt dhe pamja paronamike | pajisjet te reja | sallon i ri me kolltuqe te ...

360 Euro Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Siperfaqe Mjafte Te Madhe !! Ne 21 Dhjetor jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apartamenti

Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Siperfaqe Mjafte Te Madhe !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:13): Ne 21 dhjetor jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kondicioner me nje kuzhine dhe tavoline ngrenie pjeserisht te vecuar, 1 dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, 1 dhome gju...

450 Euro Tek Pazari i Ri Jepet Super Apartament 2+1 me Qira Tek Pazari i Ri, jepet apartament 2+1 me qira ne katin e kater te nje pallati me

Tek Pazari I Ri Jepet Super Apartament 2+1 Me Qira

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:13): Tek pazari i ri, jepet apartament 2+1 me qira ne katin e kater te nje pallati me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 136m². apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat ne nje hapsire te bollshme ndenje me kend gatimi dhe ngrenje, me dalje...

450 Euro NE FILLIM TE KOMUNES SE PARISIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 9 te nje pallati te

Ne Fillim Te Komunes Se Parisit Jepet Me Qira Apartament 3+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

26.03.2019 (11:13): Tek komuna e parisit jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 9 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor . apartamenti eshte i oraganizuar si me poshte : 1 sallon , 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualet , 1 ballkon. zona ne te cilen ndodhet eshte nje...

850 Euro Jepet Apartament me Qira 2+1 me Super Mobilim te kompleksi Delijorgji + 1 Post Parkimi ! Te kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 2+1 me super mobilim . Apartame

Jepet Apartament Me Qira 2+1 Me Super Mobilim Te Kompleksi Delijorgji + 1 Post Parkimi !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:13): Te kompleksi delijorgji jepet me qira apartament 2+1 me super mobilim . apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine ,1 dhome gjumi , nje zyre,2 tualete me dritare dhe 1 verande me pamje te lire . apartamenti ka nje arredim modern, tavani me pun...

240 Euro id:109388 - Okazion 2+1 e mobiluar 100 m2 240 euro

Okazion 2+1 E Mobiluar 100 M2 240 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me dy ballkone dhe dy banjo. plotesisht i mobiluar me elektroshtepiake dhe mobilie. ne nje zone te qete, afer me cdo sherbim. mundesi parkimi me pagese ne garazhd nentokesor. adr...

235 Euro id:38236 - 1+1 (60 m2) ne Ali dem - Zone me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Ndricim shume i Mire Natyral

1+1 (60 M2) Ne Ali Dem - Zone Me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Ndricim Shume I Mire Natyral

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) ne ali dem - zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor | ndricim shume i mire natyral | shtruar me pllake cilesore | set kolltuqesh | kundrabufe cilesore | dhome gjumi e kompletu...

400 Euro id:106344 - Jepet Ap 2+1 me Garazhd tek Tregu Elektrik

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire bashk me garazhd 400€, 2 dhoma gjumi , sallon i madh , ku...

350 Euro id:106346 - Jepet Ap 1+1 ne Myslym Shyri pll i ri

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne myslym shyri , 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , 1 tualete dhe nje ballkon i madhe me orintim juge lindje dhe me nje pozicion shume t...

49,000 Euro id:108498 - Ali Dem ,Shitet apartament 1+1 ideal per investim

Ali Dem ,shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne ali dem , fare prane rossmanit shitet nje super apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri . apartamenti ka nje siperfaqje bruto prej 65.8 m2 dhe organizohet ne koridor , sallon +kuzhine , 1 dhome gjum...

500 Euro Jepet me Qera Super Apartament 2+1, me Pamje Fantastike ! Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira nje super apartament 2+1+1 me mob

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:12): Tek rezidenca kodra e diellit 1, jepet me qira nje super apartament 2+1+1 me mobilim cilesor dhe mjaft komod, ne katin 2te nje pallati te ri. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambj...

300 Euro Te Rruga Mine Peza Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! Shume prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza, jepet me qira apartament 1+

Te Rruga Mine Peza Jepet Me Qira Apartament 1+1 !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:11): Shume prane qendres se tiranes, ne rrugen mine peza, jepet me qira apartament 1+1 me hapesire te madhe. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi e pa...

400 Euro Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !! Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2.

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:10): Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim