shtepi me qera rruga durrsit 

 Online 112 lexues | 28 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

Apartament 1+1 tek komuna e parisit (shume zone e mire, e banuar me njerez te shtreses se larte) i kompletuar dhe me kondicioner | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

290 Euro

Te brryli, perballe materntetit te ri, jepet me qira apartament 1+1 per investim, me siperfare 60 m2 ne katin e 7-te te nje pallati te ri i pajisur me... (Premium 05.05.2021)

250 Euro

Super vendodhje (blv. zogu i - sigali - qender) apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha orendite e nevojeshme | kondicioner dhe pajisje elektroshtepiak... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke
OKAZION apartament 2+1 i ri i mobiluar 30.000/muaj Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 M2, 2 dhoma gjumi, sallon 2

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plotesisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe kondicioner. ne katin e 7 nga 8 ne nje kompleks... 06/06/2020 23:56... Lexo detajet..

650 Euro
QERA - ZYRE + PARKIM, 4+1 150 m² (Myslym Shyri) Zona/Rruga : Myslym Shyri

Jepet me qera apartament i ri 4+1, 150 M2, 4 ambjen

Qera - Zyre + Parkim, 4+1 150 M² (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Zona/rruga : myslym shyri jepet me qera apartament i ri 4+1, 150 m2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, 3 ballkone, vendparkim, bosh. hapesire e madhe e pershtatshme per zyre. vendparkimi ne garazh 650 euro kontakt: 00355682758395... 06/06/2020 23:13... Lexo detajet..

260 Euro
jepet me qera 1+1 e mobiluar(prane Bar Oslo) astir apartamenti eshte teper komod dhe i mobiluar shume mire. Ka hapesira te bollshme

Jepet Me Qera 1+1 E Mobiluar(prane Bar Oslo) Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte teper komod dhe i mobiluar shume mire. ka hapesira te bollshme dhe eshte i pajisur me kondicioner. perbehet nga dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. vendoset kati 5 me ashensor. eshte totalisht i mobiluar. jepet pe... 06/06/2020 23:13... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek Prokuroria e Tiranes. 350€ Jepet me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 90 m2 .
Ndodhet katin e 6 t

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Prokuroria E Tiranes. 350€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 90 m2 . ndodhet katin e 6 te nje pallati te ri . me kushte bashkekohore. cmimi: 350€... 06/06/2020 22:49... Lexo detajet..

300 Euro Super apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes . 300 € 🔥 Jepet me qera super apartament 2+1 ,I mobiluar.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pal

Super Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes . 300 € 🔥

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 ,i mobiluar. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2. adresa : rruga e kavajes , prane globe . cmimi : 300 euro.... 06/06/2020 22:49... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1+2 ballkone tek 21 Dhjetori. 300 mije leke Jepet me qira apartament 2+1 + 2 ballkone .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 8

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ballkone Tek 21 Dhjetori. 300 Mije Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 + 2 ballkone . apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. adresa: rruga ylbere bylykbashi, pas rajonit te policise tek 21 dhjetori. cmimi: 300 mije leke.... 06/06/2020 22:49... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 + 2 tualete afer Ring Center . 400 mije leke. Jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete . Apartamenti eshte i mobiluar shum

Jepet Me Qira Apartament 2+1 + 2 Tualete Afer Ring Center . 400 Mije Leke.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete . apartamenti eshte i mobiluar shume mire, me nje siperfaqe prej 130m2 . ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri, me ashensor. cmimi : 400 miije leke . adresa: rr. muhamet gjollesha , afer ring center.... 06/06/2020 22:49... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA, PRANE QENDRES KRISTAL Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe rreth 66 m2. Apartamenti ndodhet ne

Apartament 1+1 Me Qira, Prane Qendres Kristal

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe rreth 66 m2. apartamenti ndodhet ne rrugen bill klinton, prane qendres kristal. apartamenti ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri.organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet. ofr... 06/06/2020 22:35... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1, BLLOK Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 88m². Apartamenti organizohet ne 2

Apartament Me Qera 2+1, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 88m². apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhina, 1 tualet. apartamenti ofrohet i mobiluar me kondicioner ,kati 5 pa ashensor. apartamenti ndodhet tek rruga.sami frasheri, prane j... 06/06/2020 22:34... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

300 Euro

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri(pas Karburantit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,banjo. apartamenti ndodhet ne nje pallat te m... (Premium 17.11.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

225 Euro

Per here te pare me qera 2+1 tek vilat amerikane (afer ekonomikut) i mobiluar, me hapesire te bolleshme dhe strukture shume te mire | kondicioner dhe ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1 PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI Jepet apartament 2+1 me qira me siperfaqe 89m² tek rr.Kavajes. Apartamenti ndod

Apartament Me Qera 2+1 Perballe Kompleksit Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira me siperfaqe 89m² tek rr.kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje e perbashket me kuzhinen, 1 tualet, ballkon. apartamenti... 06/06/2020 22:32... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me qira 1+1 Kati i 6 32,000 lekë Rruga Artan Lenja Apartament me qira 1+1 
Kati i 6 
Rruga: Artan Lenja Ish Fusha Aviacionit 
Ç

Jepet Me Qira 1+1 Kati I 6 32,000 Lekë Rruga Artan Lenja

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament me qira 1+1 kati i 6 rruga: artan lenja ish fusha aviacionit Çmimi: 32,000 lekë/muaj i mobiluar modern dhe i pa banuar më parë ... 06/06/2020 22:25... Lexo detajet..

500 Euro Apartament me qira 2+1+2 tualete,tek Komuna e Parisit Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ,Tek Komuna e Parisit ,Kompleksi Kika 1.M

Apartament Me Qira 2+1+2 Tualete,tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 06/06/2020 22:25... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira 1+1 Kati 6 300€ Pas UET Apartament për qira 1+1 
Kati i 6 ashensor
Adresa: Pas UET 
Çmimi:300€ i

Jepet Me Qira 1+1 Kati 6 300€ Pas Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament për qira 1+1 kati i 6 ashensor adresa: pas uet Çmimi:300€ i diskutueshem i mobiluar totalisht kondicioner kontakto:+355 698838662 📲whatsapp... 06/06/2020 22:25... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera super apartament 2+1+ 2 tualete tek Rruga e Bogdanëve . 500€ Jepet me qera super apartament 2+1 + 2 tualete.
Apartamenti organizohet nga nje

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+ 2 Tualete Tek Rruga E Bogdanëve . 500€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 + 2 tualete. apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje shume te madh, kuzhina, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. adresa: rruga e bogdanëve. cmimi : 500€... 06/06/2020 22:25... Lexo detajet..

300 Euro OKAZION!Super apartament 2+1 me qira tek Rruga e Kavajes. Super apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, afer me Polikliniken. 
Apartamenti or

Okazion!super Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga E Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament 2+1 tek rruga e kavajes, afer me polikliniken. apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje te madhe , kuzhina, dhoma martimoniale, dhoma e femijeve dhe tualeti. i mobiluar ne menyre bashkekohore me nje siperfaqe prej 70 m2. ... 06/06/2020 22:25... Lexo detajet..

180 Euro Gasoniere shume e mire tek Rruga Gjon Milli. 180€ Gasoniere shume e mire me qera tek Rruga Gjon Mili !!!
Ndodhet ne katin e pare

Gasoniere Shume E Mire Tek Rruga Gjon Milli. 180€

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gasoniere shume e mire me qera tek rruga gjon mili !!! ndodhet ne katin e pare , e mobiluar teresisht. ambjent komod, me nje siperfaqe prej 46 m2. cmimi: 180€... 06/06/2020 22:25... Lexo detajet..

450 Euro Super apartament 2+1+2 Ballkone, tek Selvia , 450€🔥 Jepet me qera super apartament 2+1+2 ballkone . 
Eshte I arreduar ne menyre mod

Super Apartament 2+1+2 Ballkone, Tek Selvia , 450€🔥

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2 ballkone . eshte i arreduar ne menyre moderne. siperfaqja: 90m2 ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. cmimi : 450 euro. ... 06/06/2020 22:24... Lexo detajet..

180 Euro Garsoniere me qira tek Rr. Gjon Mili 180€ Jepet me qera garsoniere e mobiluar, ne katin e pare te nje pallati.
Me gjendje

Garsoniere Me Qira Tek Rr. Gjon Mili 180€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera garsoniere e mobiluar, ne katin e pare te nje pallati. me gjendje shume te mire dhe siperfaqe 43 m2 adresa: rruga gjon mili.. cmimi: 180€... 06/06/2020 22:24... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Apartament Me Qera 1+1, Liqeni Thate

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe rreth 70m2 tek liqeni i thate, mbi kompleksin colombo. apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ... (Premium 25.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

170 Euro JAP ME QIRA GARSONIERE 170€ NE 5 MAJ Jap me qira garsoniere shume te mire ne 5 MAJ,SHUME PRANE CONCORDIT!
E gjitha e

Jap Me Qira Garsoniere 170€ Ne 5 Maj

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap me qira garsoniere shume te mire ne 5 maj,shume prane concordit! e gjitha e mobiluar. ndodhet ne katin e pare , siperfaqja 47m2 cmimi: 170€ ... 06/06/2020 22:24... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 tek ish Fusha e Aviacionit. 300 mije leke. Jepet me qera apartament 1+1 ne gjendje shume te mire . 
Ndodhet ne katin e 3-t

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Ish Fusha E Aviacionit. 300 Mije Leke.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne gjendje shume te mire . ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. adresa: ish fusha e aviacionit. cmimi: 300 mije leke.... 06/06/2020 22:23... Lexo detajet..

280 Euro Super apartament 1+1 me qera ne Don Bosko. 280€ Jepet me qera super apartament 1+1 ne Don Bosko.
Apartamenti ka nje siperfaqe p

Super Apartament 1+1 Me Qera Ne Don Bosko. 280€

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 ne don bosko. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore. adresa : don bosko cmimi: 280€... 06/06/2020 22:23... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 tek Rruga Fortuzi . 350 mije leke. Apartament 2+1 me qira tek Rruga Fortuzi.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar,

Apartament 2+1 Tek Rruga Fortuzi . 350 Mije Leke.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira tek rruga fortuzi. apartamenti eshte i rikonstruktuar, me nje siperfaqe prej 60m2, kati i 4. cmimi: 350 mije leke.... 06/06/2020 22:22... Lexo detajet..

25,000 Leke

Shtepi 2+1 Cmim I Diskutushem

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1, komplet e mobiluar. adresa eshte ne rrugen kryesore "konferenca e pezes" midis pallatit me shigjeta dhe spitalit amerikan 3(... (Premium 15.06.2020)

320 Euro

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 (kompleksi Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

30,000 Leke

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plot... (Premium 12.06.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

Apartamenti ndodhet ne nje objekt rezidencial me ashensor te kodra e diellit, afer rezidences me te njejtin emer. sapo hyn ne te gjindeni ne nje ambie... (Premium 15.06.2020)

300 Euro Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Hotel Mondial. 300€ Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Hotel Mondial ,tek 21 Dhjetori.
Ndodhet ne

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Hotel Mondial. 300€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa hotel mondial ,tek 21 dhjetori. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me siperfaqe 74m2. cmimi : 300€ ... 06/06/2020 22:22... Lexo detajet..

370 Euro Super ap 1+1 tek stacioni trenit ( hafer hipotekes ) Apartament 1+1 tek stacioni i trenit(afer hipotekes e mobiluar me te gjitha kush

Super Ap 1+1 Tek Stacioni Trenit ( Hafer Hipotekes )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 tek stacioni i trenit(afer hipotekes e mobiluar me te gjitha kushtet ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro... 06/06/2020 21:36... Lexo detajet..

650 Euro Super ap 2+1 tek rruga kosovarve ( liqeni ) Apartament 2+1 te Rruga e kosovareve(afer liqenit artificial)e mobiluar ne menyr

Super Ap 2+1 Tek Rruga Kosovarve ( Liqeni )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te rruga e kosovareve(afer liqenit artificial)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 06/06/2020 21:36... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim