shtepi me qera rruga e durresit 

 Online 278 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 278 lexues | 1 njoftime ne pritje
330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 09.02.2020)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i pabanuar me pare tek rruga fortuzi, totalisht i ri, me mobilim cilesor dhe shtruar me pllake te shtrenjte | kondicioner... (Premium 31.12.2019)

20,000 Leke
shtepi private shtepi me qera allias e completuar me te gjitha.per me shum info mund te contakt

Shtepi Private

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera allias e completuar me te gjitha.per me shum info mund te contaktoni... 21/09/2019 09:22

350 Euro
Kerkoj cimer per ndarje qeraje! Kerkoj nje cimer ose dy qe jane te interesuar ta ndajne qerane. Te dhenat me pos

Kerkoj Cimer Per Ndarje Qeraje!

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje cimer ose dy qe jane te interesuar ta ndajne qerane. te dhenat me poshte nuk jane reale, sepse ende nuk kam gjetur apartament.... 21/09/2019 09:22

300 Euro
Okazion! Apartament 1+1 afer Kristal center Apartament 1+1 te komuna e parisit te kristal center.
pallat i ri me ashensor d

Okazion! Apartament 1+1 Afer Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1 te komuna e parisit te kristal center. pallat i ri me ashensor dhe eshte 80 m2. ... 21/09/2019 09:22

36,000 Leke APARTAMENT 3+1 ME QIRA PRANE OXHAKUT XHOMLLIK Jepet apartament 3+1 me qira te rruga Kongresi i Manastirit, tek kryqezimi te Ox

Apartament 3+1 Me Qira Prane Oxhakut Xhomllik

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 3+1 me qira te rruga kongresi i manastirit, tek kryqezimi te oxhaku. apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi te nje pallati pa ashensor. eshte i organizuar me tre dhoma gjumi, sallon i perbashket me kuzhinen, dy banjo, ballkon dhe... 21/09/2019 09:12

26,000 Leke Apartament me Qera Jepet Apartament me Qera ne zonen e Myslym Shyrit, me hyrje 1+1 , siperfaqe 69

Apartament Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne zonen e myslym shyrit, me hyrje 1+1 , siperfaqe 69 m2, cmimi 26.000 leke ne muaj.... 21/09/2019 08:59

400 Euro 2+1+Verande (205 m2) Ekonomiku - Parkim perfshire ne Cmim | Mobilim Cilesor | Kondicioner 2+1+Verande, i Pabanuar me Pare (205 m2) tek Ekonomiku | Parkim Privat perfshire

2+1+verande (205 M2) Ekonomiku - Parkim Perfshire Ne Cmim | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
205.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo l... 21/09/2019 08:59

350 Euro Apt i Ri 2+1+2WC+2Bllk (105 m2) Tregu Elektrik - Pallat i Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner Jepet me Qera Apt Gjigand 2+1+2WC+2Ballkone (105 m2) tek Tregu Elektrik (Rr. Pet

Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio... 21/09/2019 08:59

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje..apartamenti ndodhet ne Don bosko ne nje zone

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje..apartamenti ndodhet ne don bosko ne nje zone shume te mire dhe shume afer me rrugen kryesore .zonal te ofron te gjitha sherbimet..ap.eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobiluar.per me shume kontaktoni ne nr e tel... 21/09/2019 08:58

30,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 0 m² 300 Euro Petrla Jepet nje apartament ne rr,petrela,pranen bulevardit te ri 2+1 +1 b+1b ne katin

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 2, 0 M² 300 Euro Petrla

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet nje apartament ne rr,petrela,pranen bulevardit te ri 2+1 +1 b+1b ne katin t 3 pjeserisht e mobiluar 30 000 leke na kontaktoni ne kte nr ju lutem 0697328748 fotot nuk jane keto ... 21/09/2019 08:56

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Oxhaku (5 Min Nga Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohj... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

350 Euro

Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2019)

26,000 Leke APARTAMENT ME QERA JEPET ME QERA
TEK KOMPLEKSI XHURA ( PORCELANI ) Rruga Q.Stafa APARTAMENT 96 M2

Apartament Me Qera

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera tek kompleksi xhura ( porcelani ) rruga q.stafa apartament 96 m2 siperfaqe totale 102 m2 2+1+kuzhine , kati 8 , 2 dhoma gjumi. 2 banjo me dritare, sallon ndenje, kuzhine, ballkon me tende , me ashensor, shtepia eshte e mobiluar ... 21/09/2019 08:56

30,000 Leke Zoologjiku,kompleksi Colombo Jepet apartment bashkohor brenda kompleksit Colombo.
Hapsire 2+1,vetem me k/buf

Zoologjiku,kompleksi Colombo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartment bashkohor brenda kompleksit colombo. hapsire 2+1,vetem me k/bufe. ambient i paster . kompleks shume i qete,i paster. zone shume e preferuar mundesi parkimi brenda kompleksit.... 21/09/2019 08:56

20,000 Leke Shtepi me qera Kerkojm nje vajze per ndarje qeraje jemi 2 vajza per momentin

Shtepi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkojm nje vajze per ndarje qeraje jemi 2 vajza per momentin ... 21/09/2019 08:56

350 Euro Super ap 2+1 ne myslym shyri ( te big marketi ) Apartament 2+1 ne myslym shyre (mbrapa big marketit)i mobiluar me te gjitha kush

Super Ap 2+1 Ne Myslym Shyri ( Te Big Marketi )

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne myslym shyre (mbrapa big marketit)i mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:56

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Oxhaku (5 min nga QSUT) Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sal

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Oxhaku (5 Min Nga Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues .... 21/09/2019 08:56

30,000 Leke Apartamenti jjepet me Qera Apartament me qera ,tek Komuna e Paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.

Apartamenti Jjepet Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera ,tek komuna e paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.... 21/09/2019 08:55

22,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera ne kat te katert 2+1 e mobiluar dhe me ballkon

Jepet Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet shtepi me qera ne kat te katert 2+1 e mobiluar dhe me ballkon... 21/09/2019 08:55

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA BRRYL. Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne Rrugen 4 Deshmoret,

Apartament 2+1 Per Qira Brryl.

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen 4 deshmoret, pran reifajsen bank. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndar nga guzhina, 1 dhom gjumi, 1 dhom ndenje. ofrohet teresisht i mobiluar ... 21/09/2019 08:53

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj goca per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj goca per ndarje qeraje... 21/09/2019 08:44

350 Euro

Super Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Zivaro.al
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament super modern 2+1 per qira ne nje kompleks residencial afer liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ne pallat te ri me ashens... (Premium 27.09.2019)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

24,000 Leke Jepet Garsionere me qera Jepet garsionere me qera, e ndodhur tek Vasil Shanto, afer Europianit, cmimi 24.

Jepet Garsionere Me Qera

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet garsionere me qera, e ndodhur tek vasil shanto, afer europianit, cmimi 24.000 lek ne muaj.... 21/09/2019 08:43

1,200 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1200 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro Super ap 2+1 te rezidenca 2 kodra diellit Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne me

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 2 Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne menyre moderne me gjithcka,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euri... 21/09/2019 08:08

550 Euro Super ap 2+1 te komuna parisit kompleksi kika Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... 21/09/2019 08:08

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

370 Euro

Ne nje prej komplekseve te ndertimit me te njohura dhe me te preferuarat jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone .ky syper apartament me sip... (Premium 26.09.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Nese jeni duke kerkuar per nje apartament qe te plotesoi te gjitha pritshmerite tuaja ateher ky eshte i duhuri. ne nje nga komplekset me te mira te ti... (Premium 11.10.2019)

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

350 Euro Super ap 2+1 tek kodra diellit Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banu

Super Ap 2+1 Tek Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro Super ap 1+1 tek rruga kavajes Apartament 1+1 me te rruga kavajes(perballe me delijorgjin)i mobiluar ne menyre

Super Ap 1+1 Tek Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 me te rruga kavajes(perballe me delijorgjin)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro Super ap 2+1 te rezidenca 1 kodra e diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit (rezidenca 1) i mobiluar ne menyre moderne (e

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 1 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit (rezidenca 1) i mobiluar ne menyre moderne (e pa banuar me pare)per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:08

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim