shtepi me qera rruga fortuzi 

 Online 456 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 456 lexues | 5 njoftime ne pritje
330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

2+1+2ballkone (110 m2) tek terminali / ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndri... (Premium 09.02.2020)

330 Euro

Apartament 2+1+ballkon (80 m2) ne bllok/juvenilja (zone perfekte) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me... (Premium 31.12.2019)

23,000 Leke
jap gasoniere te kompletuar prane vizion plusit don bosko jap gasoniere te kompletuar me te gjitha elrktroshtepiaket vetem per studente sh

Jap Gasoniere Te Kompletuar Prane Vizion Plusit Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap gasoniere te kompletuar me te gjitha elrktroshtepiaket vetem per studente shtepi private gasoniere... 18/09/2019 19:22

300 Euro
Brand new apartment! Luxury 2-bedroom apartment 100 m2 , with all the amenities.

The spacious livi

Brand New Apartment!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Luxury 2-bedroom apartment 100 m2 , with all the amenities. the spacious living room features a 32 inch flat screen with cable television as well as wireless broadband internet. the kitchen is fully equipped with a fridge, stove, oven, coffee m... 18/09/2019 19:21

320 Euro
Ne qender Jepet me qera shtepi 1+1, e mobiluar me kushte shume te mira, pallat i ri me ash

Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1, e mobiluar me kushte shume te mira, pallat i ri me ashensor. jepet 320€ ne qender afer prokuroris... 18/09/2019 19:12

750 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 m2, Cmimi 750 Euro, ( Rruga Kavajes, Kompi Deliorgj) Rruga e Kavajes, kompleksi Deliorgjit jepet
me Qira Apartament 2+1, pallat i ri

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 M2, Cmimi 750 Euro, ( Rruga Kavajes, Kompi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga e kavajes, kompleksi deliorgjit jepet me qira apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 110 m2, i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, mobilim totalisht i ri dhe i pa perdorur me par, lavastovilje, 2 tualete, 2 kondicioner, 2 ... 18/09/2019 19:11

450 Euro Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes  Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes prane Qendres Glob.
Apartament

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Rrugen E Kavajes

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen e kavajes prane qendres glob. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim shum te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim dhe ka siperfaqe totale 120 m2 dhe ka nje organizim t... 18/09/2019 19:11

400 Euro Apartament 1+1 me qira Jepet apartament me qira 1+1 ne qender !
Mund te perdoret dhe per zyra !

Apartament 1+1 Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira 1+1 ne qender ! mund te perdoret dhe per zyra !... 18/09/2019 19:11

320 Euro Tirane jap me qera Apartament 1+1, Cmimi 320 Euro, (Kompleksi Panorama, prane H.Fultz ) Kompleksi Panorama, prane Harry Fultz jepet
me Qira Apartament +1, pallat i ri

Tirane Jap Me Qera Apartament 1+1, Cmimi 320 Euro, (kompleksi Panorama, Prane H.fultz )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kompleksi panorama, prane harry fultz jepet me qira apartament +1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m2, i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, tualet, kondicioner, ballkon. cmimi 320 euro, i diskutueshem....... 18/09/2019 19:11

300 Euro PER QIRA 2+1 TOWER Bridge Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga  e dibres,kompleksi tower bridge.
Pallat

Per Qira 2+1 Tower Bridge

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e dibres,kompleksi tower bridge. pallat i ri me ashensor. per me teper info na kontaktoni!... 18/09/2019 18:35

4,000 Euro Qera,Vile,Liqeni Vila eshte e pozicionuar te Parku I Liqenit. Informacion mbi vilen: • 4-katesh

Qera,vile,liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
600.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vila eshte e pozicionuar te parku i liqenit. informacion mbi vilen: • 4-kateshe • siperfaqja e viles : 600 m2 ku secili kat ka nje siperfaqe prej 150 m2 • siperfaqja e truallit : 1000 m2 kati perdhe disponon: • pishine dimerore me hidromasazh... 18/09/2019 18:35

370 Euro

Jepet me qera apartament super cilesor 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) tek kristal center (tringu) ne pallat te ri me ashensor | shtruar me parket dhe plla... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve. jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar me ... (Premium 04.03.2020)

25,000 Leke Jepet shtepia me qera Jepet shtepia me qera 1+1 e mobiluar

Jepet Shtepia Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet shtepia me qera 1+1 e mobiluar... 18/09/2019 18:35

330 Euro Super Apartament Luksoz Rruga e Kavajes Jepet me qera Super apartament 1+1 i mobiluar kendshem  | 63 m2 | Rr. Kavajes, p

Super Apartament Luksoz Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 i mobiluar kendshem | 63 m2 | rr. kavajes, perballe globe | kati 2, pallat i ri + ashensor me cip | me pllake te shtrenjte | i mobiluar dhe me pajisje cilesore | me ballkon | vendodhje shume e mire... 18/09/2019 18:35

300 Euro Super Apartament 2+1 Astiri Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Molla.
Apartamenti nd

Super Apartament 2+1 Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne unaze te re tek kompleksi molla. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim jug-lindje-perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. apartamenti ndodhet ne katin e 3 ... 18/09/2019 18:35

350 Euro 2+1+2WC+2Bllk, i Madh (108 m2) tek Vizioni ne Pallat te Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apt Gjigand 2+1+2WC+2Ballkone (108 m2) tek Vizioni (Don Bosko) Zon

2+1+2wc+2bllk, I Madh (108 M2) Tek Vizioni Ne Pallat Te Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (108 m2) tek vizioni (don bosko) zone e preferuar ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dop... 18/09/2019 18:33

330 Euro 2+1+Bllk, i Madh (110 m2) tek Stadiumi Dinamo (Zone Perfekte) Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera 2+1+Ballkon, i Madh (110 m2) tek Stadiumi Dinamo (Zone Perfekte me

2+1+bllk, I Madh (110 M2) Tek Stadiumi Dinamo (zone Perfekte) Mobilim Cilesor | Kondicione

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2+1+ballkon, i madh (110 m2) tek stadiumi dinamo (zone perfekte me mundesi parkimi) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire gjigande me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izol... 18/09/2019 18:33

320 Euro Tirane jap me qera Apartament 1+1, Cmimi 320 Euro, ( Rruga Mine Peza, afer Prokurorise Tiranes) Rruga Mine Peza, afer Prokurorise se Tiranes
jepet me qera apartament 1+1, pall

Tirane Jap Me Qera Apartament 1+1, Cmimi 320 Euro, ( Rruga Mine Peza, Afer Prokurorise Tir

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga mine peza, afer prokurorise se tiranes jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon. Çmimi 320 euro, i diskutueshem....... 18/09/2019 18:20

300 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( Afer Kompleksit Magnet ) Rruga Artan Lenja, afer kompleksit Magnet
jepet me qera Apartament 2+1, pallat

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( Afer Kompleksit Magnet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga artan lenja, afer kompleksit magnet jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2, 2 tualete, kondicioner, ballkon. cmimi 300 euro.... 18/09/2019 18:20

300 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( Bllok, Rruga Margarita Tutulani ) OKAZION !Bllok, Rruga Margarita Tutulani
jepet me qera Apartament 2+1, pallat i

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Cmimi 300 Euro, ( Bllok, Rruga Margarita Tutulani )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !bllok, rruga margarita tutulani jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, dhoma matrimoniale e pa perdorur, tualet, kondicioner, ballko. cmimi 300 euro.... 18/09/2019 18:20

330 Euro 1+1 I MOBLUAR RRUGA E KAVAJES 1+1 i mobiluar ne rrugen e kavajes,kompleksi Delijorgji.
Per me shume info me k

1+1 I Mobluar Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 i mobiluar ne rrugen e kavajes,kompleksi delijorgji. per me shume info me kontaktoni!... 18/09/2019 18:17

330 Euro

Mw qera super apt 2+1+ballkon (95 m2) tek stacioni i trenit ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake | kondicioner | pamje pa... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qira ky apartament 2+1+2 ne astir perballe kastratit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka nje arredim te... (Premium 27.09.2019)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Jepet me qira ap 1+1 i mobiluar . Ruga Durrsit . 300 euro Jepet me qira ap 1+1 i mobiluar . 
Kati 2 
Cmimi : 300 euro . Ose 350 mije lek

Jepet Me Qira Ap 1+1 I Mobiluar . Ruga Durrsit . 300 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira ap 1+1 i mobiluar . kati 2 cmimi : 300 euro . ose 350 mije leke . adresa : ruga durrsit .... 18/09/2019 18:16

800 Euro Apartament 160 m2 me Qera, 3+1 afer Tajvanit, 800 Euro Rruga Reshit Collaku, Afer Tajvanit dhe Bllokut, 
Japim me Qera Apartament 3+1,

Apartament 160 M2 Me Qera, 3+1 Afer Tajvanit, 800 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. i mobiluar, ne gjendje shume te mire. ambjent i qete.... 18/09/2019 17:32

500 Euro Jepet me qera ne myslym shyr Jepet me qera 3+1+2, e mobiluar plotesisht,esht  ne myslym shyr, pallat i ri me

Jepet Me Qera Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera 3+1+2, e mobiluar plotesisht,esht ne myslym shyr, pallat i ri me ashensor. cmimi 500€ ! e diskutueshme.... 18/09/2019 17:29

20,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 2+1, KINOSTUDIO Jepet apartament 2+1 me qira me siperfaqe 68m² tek rruga "Aleksander Moisi

Apartament Me Qira 2+1, Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira me siperfaqe 68m² tek rruga "aleksander moisiu", prane komisariatit nr.4. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje e perbashket me kuz... 18/09/2019 17:28

330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, i madh (110 m2) tek stadiumi dinamo (zone perfekte me mundesi parkimi) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire gjigande me... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

370 Euro

Ne nje prej komplekseve te ndertimit me te njohura dhe me te preferuarat jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone .ky syper apartament me sip... (Premium 26.09.2019)

400 Euro

Nese jeni duke kerkuar per nje apartament qe te plotesoi te gjitha pritshmerite tuaja ateher ky eshte i duhuri. ne nje nga komplekset me te mira te ti... (Premium 11.10.2019)

750 Euro Tirane, jap me qera Apartament 3+1,  218 m², 750 Euro (KODRA E DIELLIT )  Aparamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.

Ky apartament perbehet ng

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1, 218 M², 750 Euro (kodra E Diellit )

Kodra e Diellit | Tirane (1.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
218.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Aparamenti ndodhet tek rezidenca kodra e diellit 1. ky apartament perbehet nga soxhorno+gatim ,3 dhoma + 3 tualete,1 me dritare + verande(oborr personal) siperfaqe totale banimi 218 m2, ndodhet ne katin 1 banimit, punime shume cilesore. zon... 18/09/2019 17:28

500 Euro Te Blloku I Ambasadave Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar.  Te rruga e Durresit, prane bllokut te ambasadave, jepet me qira super apartamen

Te Blloku I Ambasadave Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

te rruga e durresit, prane bllokut te ambasadave, jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, me orientim verilindje-jugperendim cka i mundeson ndricim te larte natyral. zona perreth eshte ... 18/09/2019 17:28

450 Euro Jepet me qera aprtamenti. Apartament me qera 3+1+2Blk 
Apartamenti ka nje hapsire te bollshme dhe organiz

Jepet Me Qera Aprtamenti.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qera 3+1+2blk apartamenti ka nje hapsire te bollshme dhe organizim shume te mira, ka 3 dhoma gjumi, tualet,2 ballkon ,hapsira garimir dhe dhome ndenje. ndodhet prane delijorgjit.... 18/09/2019 17:28

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim