shtepi me qera shkoze 

 Online 439 lexues | 29 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 439 lexues | 29 njoftime ne pritje
330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (92 m2) tek pazari i ri (neptuni/qender) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicionera... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

Me qera apartament 2+1+2wc (104 m2) xhamlliku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | izolim akustik | termoizolim | hidr... (Premium 09.02.2020)

450 Euro
Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Mine Peza, Ambasada Polake. Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Mine Peza, Ambasada Polake. Apartamenti e

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Mine Peza, Ambasada Polake.

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga mine peza, ambasada polake. apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, i investuar mjaft mire. apartamenti ndodhet ne katin e 3 palllat ekzistues. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira e te a... 15/10/2019 16:21... Lexo detajet..

43,000 Leke
Jepet me qira apartament 1+1 ne Don Bosko, i pabanuar , i ri. Jepet me qira apartament 1+1 ne Don Bosko, i pabanuar , i ri. Apartamenti ka nje

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Don Bosko, I Pabanuar , I Ri.

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne don bosko, i pabanuar , i ri. apartamenti ka nje lokacion mjaft te mire buze rruges kryesore. apartamenti eshte totalisht i ri i pa banuar me pare. apartamenti eshte i paster, eshte i projektuar ne nje kuzhine gatimi d... 15/10/2019 16:21... Lexo detajet..

500 Euro
Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe pr

Apartament 3+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. eshte tota... 15/10/2019 16:17... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e Durresi Qera | Ap 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e Durresit , jepet me qera apartament ne

Jepet Me Qera Apartament 2+1 , 72 M2 , 400 Euro Rruga E Durresi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Qera | ap 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e durresit , jepet me qera apartament ne rrugen e durresit ne katin e trete te nje pallati ekzistues . eshte i kompletuar dhe i mobiluar me te gjitha , ka ndricim te mire natyral . ka akses ne rrugen e durresi e... 15/10/2019 16:05... Lexo detajet..

400 Euro Qera | Kati i pare e nje vile 4-kateshe 2+1 , 70 m2 , 40000 leke ne muaj Qera | Ap 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e Durresit , jepet me qera apartament ne

Qera | Kati I Pare E Nje Vile 4-kateshe 2+1 , 70 M2 , 40000 Leke Ne Muaj

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Qera | ap 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e durresit , jepet me qera apartament ne rrugen e durresit ne katin e trete te nje pallati ekzistues . eshte i kompletuar dhe i mobiluar me te gjitha , ka ndricim te mire natyral . ka akses ne rrugen e durresi t... 15/10/2019 16:05... Lexo detajet..

40,000 Leke Qera | Kati i pare e nje vile 4-kateshe 2+1 , 70 m2 , 40000 leke ne muaj Qera | Kati i pare e nje vile 4-kateshe 2+1 , 70 m2 , 40000 leke ne muaj . Ndodh

Qera | Kati I Pare E Nje Vile 4-kateshe 2+1 , 70 M2 , 40000 Leke Ne Muaj

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Qera | kati i pare e nje vile 4-kateshe 2+1 , 70 m2 , 40000 leke ne muaj . ndodhet ne nje zone mjaft te mire me vila te ndryshme dhe te banuar . ka dy dhoma gjumi dhe nje guzhine si dhe nje banjo me dritare . eshte e mobiluar me te gjitha , ku ne sec... 15/10/2019 16:04... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 2+1, te Bulevardi Zogu i I Jepet me qira apartament 2+1 me sip rreth 100m2 ne Qender, fillim i Blv Zogu I.

Apartament Me Qira 2+1, Te Bulevardi Zogu I I

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me sip rreth 100m2 ne qender, fillim i blv zogu i. apartamenti nodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 12 kate me ashensor. organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 2 ballkone. apar... 15/10/2019 15:43... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 2+1, tek rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 2+1+2 me sip 112 m² ne katin e 4 te nje pallati te ri

Apartament Me Qira 2+1, Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 me sip 112 m² ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor tek bkt pran deliorgjit.ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhin te perbashket,2 tualete,ballkon.ambienti eshte totalisht i mobiluar m... 15/10/2019 15:42... Lexo detajet..

380 Euro Jepet me qera 1+1 afer prokurorise  Apartament me mobilim bashkekohore.Jepet per familjar ose shtetas te huaj.Elekto

Jepet Me Qera 1+1 Afer Prokurorise

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament me mobilim bashkekohore.jepet per familjar ose shtetas te huaj.elektoshtepiake te rreja dhe cilesore. hyrje me hambsire dhe drite.... 15/10/2019 15:41... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (75 m2) ne astir, mbrapa kastratit (green city) pallat i 2018 me ashensor dhe ndertime cilesore | mobilim modern ... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

32,000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1tek rruga e elbasanit,pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja asim vokshi apartament totalisht i mobiluar. apartam... (Premium 04.03.2020)

300 Euro Mihal Grameno jepet me qira apartament 2+1  Jepet me qira super apartament 2+1 prane shkolles Mihal Grameno, apartamenti esh

Mihal Grameno Jepet Me Qira Apartament 2+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 prane shkolles mihal grameno, apartamenti eshte i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka organizim mjaf... 15/10/2019 15:35... Lexo detajet..

400 Euro Kopshti zologjik jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te kopshti zologjik, i mobiluar ne menyre bas

Kopshti Zologjik Jepet Me Qira Apartament 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 te kopshti zologjik, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta per nje jetes komode dhe te reh... 15/10/2019 15:34... Lexo detajet..

300 Euro Astir jepet me qira super apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 ne Astir, i mobiluar ne menyre bashkohore me

Astir Jepet Me Qira Super Apartament 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 ne astir, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , ... 15/10/2019 15:34... Lexo detajet..

300 Euro Qera | Apartament 1+1 , 59 m2 , 300 euro Myslym Shyri  Qera | apartament 1+1 , 60 m2 , 300 euro Myslym Shyri . Apartamenti ndodhet ne n

Qera | Apartament 1+1 , 59 M2 , 300 Euro Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera | apartament 1+1 , 60 m2 , 300 euro myslym shyri . apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes ne rrugen mylym shyri . ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe eshte e mobiluar me te gjitha , si ne mobilim asht... 15/10/2019 15:24... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet  Super Penthouse 3+1+2 Me Qira Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe veranda. ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 150 m2 e ndarae ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh n... 15/10/2019 15:19... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera 2+1 35 000 leke Jepet me qera 2+1 35 000 leke. Apartamenti ndodhet mbrapa shkolles pjeter budi

Jepet Me Qera 2+1 35 000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 2+1 35 000 leke. apartamenti ndodhet mbrapa shkolles pjeter budi... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament me qera tek rruga "Mihal Grameno" tek Depo ujit. Jepet apartament me qera tek rruga "Mihal Grameno" tek Depo ujit.
Apa

Jepet Apartament Me Qera Tek Rruga "mihal Grameno" Tek Depo Ujit.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera tek rruga "mihal grameno" tek depo ujit. apartamenti eshte iorganizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet, oborr. eshte i pershtatshem per studente,dhe ndodhet kati i 1 i nje vile private. sip: 74 m2 ... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera Pazari i Ri Rruga Tefta Tashko Koco afer supermarket Spar ne Tirane Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko, prane Supermarketit Spar, jepet me qera Apartam

Apartament 2+1 Me Qera Pazari I Ri Rruga Tefta Tashko Koco Afer Supermarket Spar Ne Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pazari i ri, rruga tefta tashko, prane supermarketit spar, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 1 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organziohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, 3 kondicione... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

420 Euro Perball deli jorgjit 420€ Jepet me qera2+1, super i mobiluar ne menyre moderne e bashkekohore, pallat i ri

Perball Deli Jorgjit 420€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera2+1, super i mobiluar ne menyre moderne e bashkekohore, pallat i ri dhe me ashensor, cmimi 420€... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 3+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Rudina
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t... (Premium 27.10.2019)

350 Euro

2+1 (108 M2) - Liqeni I Thate | I Mobiluar | Parkim | Super Ballkon | Veshje Kapot

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar | parkim i perfshire | ashensor | 3 kondicioner ekonomik | super ballkon | pamje nga liq... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

1+1 I Ri (78 M2) Tek Kmpl. Vizion (don Bosko) Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondioner

Don Bosko | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 tek kompleksi vizion (don bosko) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | i banuar shume pak | mobilim tota... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Apartament 2+1 me Qera tek Rruga e Kavajes Apartament 2+1 me qira ne nje nga zonat me te njohura dhe me zhvillim te Tiranes

Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 me qira ne nje nga zonat me te njohura dhe me zhvillim te tiranes, tek rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne katin e 9 me ashensor. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me hapesire te bollshme, sallon me ambie... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

300 Euro Garsoniere me qera Myslym Shyri ne Tirane Myslym Shyri, afer shkolles Pjeter Budi, jepet me qera garsoniere, 38 m2, kati 1

Garsoniere Me Qera Myslym Shyri Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Myslym shyri, afer shkolles pjeter budi, jepet me qera garsoniere, 38 m2, kati 1, e mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. jepet me qera 300 euro ne muaj... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 (70 m2) ne 21 Dhjetor (Zone Perfekte) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pllake dhe Parket Jepet me Qera Apartament 1+1 i Madh (70 m2) ne 21 Dhjetor (Rr. e Kavajes) Zone e

1+1 (70 M2) Ne 21 Dhjetor (zone Perfekte) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pllake Dhe Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i madh (70 m2) ne 21 dhjetor (rr. e kavajes) zone e preferuar | ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake dhe parket | ndricim perfekt | pamje panoramike | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizo... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

300 Euro  Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 112 m² 300 Euro (Rruga Dritan Hoxha) Jepet me qera apartament 2+1 ,në Rrugen Dritan Hoxha.
Apartamenti ndodhet në

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 2, 112 M² 300 Euro (rruga Dritan Hoxha)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,në rrugen dritan hoxha. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim me sipërfaqe 112 m2. apartamenti disponon : • ambjent ndenjie • ambjent gatimi •2 dhoma • tualeti •detaje të tjera: • me ashensor • i m... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

330 Euro

Qender , Apartament Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto pre... (Premium 29.10.2019)

17,000 Leke

Shtepi 1+1 Me Qera Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen 2 apartamente me hapsire apartament 1+1 ne zonen e lungomares me pamje nga deti. apartamentet jane te rinj, dhe te mobiluar me gjithcka bashkeko... (Premium 18.10.2019)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 (86 m2) tek rruga e elbasanit (mundesi parkimi) mobilim i mirembajtur | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndrici... (Premium 31.12.2019)

200 Euro Qera | Apartament 2+1 , 70 m2 , 200 euro te fakulteti i Mjekesise  Qera | Apartament 2+1 , 70 m2 , 200 euro prane fakultetit Mjekesise . Aparatment

Qera | Apartament 2+1 , 70 M2 , 200 Euro Te Fakulteti I Mjekesise

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera | apartament 2+1 , 70 m2 , 200 euro prane fakultetit mjekesise . aparatmenti eshte i ri dhe i pabanuar me pare me ashensor dhe ndodhet ne katin e katert te banimit . punimet jane shume cilesore dhe eshte bosh . cmimi ndryshon ne 250 euro i mobil... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

700 Euro Jepet Me Qira Super Dublex 3+1 Ne Rrugen E Elbasanit Jepet Me Qira Super Dublex 3+1 Ne Rrugen E Elbasanit me siperfaqe 140M2.
Aparta

Jepet Me Qira Super Dublex 3+1 Ne Rrugen E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira super dublex 3+1 ne rrugen e elbasanit me siperfaqe 140m2. apartamenti organizohet ne 2 kate,kati 1 ka dhomen e ndenjes+kuzhine + 1 tualet + ballkon, ne katin e 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi+1tualet si dhe 1 ballkon. apartamenti ndo... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

450 Euro Tek Tregu Elektrik, jepet me qira 2+1+Garazh, 450 Euro Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Tregu Elektrik, Jepet me Qira Ap

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira 2+1+garazh, 450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, tek tregu elektrik, jepet me qira apartament 2+1+garazh.per te huaj apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7-katesh te ri, te pajisur me ashensore e te mireadministruar dhe ka siperfaqe 100 m2. apa... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim