shtepi me qera te kodra e diellit

 Online 200 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

240 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (drejtoria e pergjithshme e oshe) i mobiluar | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q2244 te dhenat e ndarjes: - 1 dh... 14/08/2020 15:30... Lexo detajet..

500 Euro
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

***per here te pare me qera**** apartament i super investuar - 2+1+bllk tek kopshti botanik - kushtuar rendesi cdo detaji, mobiluar pervec se me cilesine me te mire dhe me harmoni te plote ngjyrash | dysheme e shtruar me parket premium | kondiocioner... 14/08/2020 11:04... Lexo detajet..

300 Euro
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Komplet i ri dhe me mobilim italian - apartament 2+1+2wc ne astir (kompleks molla) pallat i ri me ashensor | kondicioner invertet dhe cdo pajiisje cilesore | dhomat e gjumit te kompletuara | q2274 te dhenat e ndarjes: - 1 sallon - 2 dhoma... 14/08/2020 11:28... Lexo detajet..

400 Euro

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh. organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjum... 13/08/2020 12:39... Lexo detajet..

15,000 Leke
Ambient me qera 35 m2 Jepet ambient me qera ne rrugen pjeter budi mbi qytet Studenti, te Spar market.p

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet ambient me qera ne rrugen pjeter budi mbi qytet studenti, te spar market.per 3 persona, goca ose çift.... 15/08/2020 09:29... Lexo detajet..

20,000 Leke
Shtepi 1+1  Jepet me qera shtepi 1+1,55m2,e mobiluar, uje dhe drita 24h, rruga jordan misja

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.53 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera shtepi 1+1,55m2,e mobiluar, uje dhe drita 24h, rruga jordan misja ose don bosco. cmimi 20000 leke... 15/08/2020 09:28... Lexo detajet..

30,000 Leke
Apartament me qira 1+1 përballë 7 Xhuxhave! Apartament me qira 1+1 i pozicionuar pranë shërbimeve që ofron zona.
I kompl

30,000 Leke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament me qira 1+1 i pozicionuar pranë shërbimeve që ofron zona. i kompletuar me të gjitha kushtet. organizim dhe mobilim shumë i mirë i ambienteve. orientim me dritë dhe diell. për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!... 15/08/2020 09:27... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera 2+1 e mobiluar Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar me kushte bashkohore.Cmimi i padiskutus

30,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
121 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar me kushte bashkohore.cmimi i padiskutushem... 15/08/2020 09:25... Lexo detajet..

35,000 Leke Tirane jap me qera Apartament 2+1, Siperfaqe 70 m2, Cmimi 35.000 Leke, (Tek Zogu Zi) Jepet me qera Apartament 2+1,
pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2,
i mobi

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne menyre cilesore me te gjitha gjerat e nevojeshme, kondicioner, tualet. cmimi 35.000 leke, i diskutueshem...... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

35,000 Leke Tirane jap me qera Apartament 2+1, Sip 90 m2, Cmimi 35.000 Leke, (Rruga Irfan Tomini, Diplomat 2) Jepet me qera Apartament 3+1, 
pallat i ri, siperfaqe 90 m2,
i mobiluar ne men
3+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 3+1, pallat i ri, siperfaqe 90 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. cmimi 35.000 leke, i diskutueshem...... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

320 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Sip 90 m2, Cmimi 320 Euro, ( rr. Artan Lenja,afer Kompl Kontakt) Pas Inxhinierise Ndertimit, afer Kompleksit Kontakt
Jepet me qera Apartament 2+

320 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pas inxhinierise ndertimit, afer kompleksit kontakt jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon. cmimi 320 euro, i diskutueshem....... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

290 Euro Tirane jap me qera Apartament 1+1, Cmimi 290 Euro, ( Tek 21-Dhjetori, Kompleksi Kontakt ) Jepet me qera Apartament 1+1+guzhina me vehte,
pallat i ri me ashensor, siperfa

290 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+guzhina me vehte, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon. cmimi 290 euro, i diskutueshem....... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

35,000 Leke Tirane jap me qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 m2, Cmimi 35.000 Leke, (rruga Kavajes, Ish Parku) Jepet me qera Apartament 2+1,
pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m2, 
i mob

35,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m2, i mobiluar ne menure cilesore, tualeti me dritare, ballkon. cmimi 35.000 leke, i diskutueshem....... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Kontakt (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi kontakt (21 dhjetori). apartament totalisht i mobiluar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apa... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrugen Sulejman Delvina !

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira apartament 1+1 tek blloku vasil shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005 .apartamenti eshte i organizuar si m... (Premium 06.05.2022)

290 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit Pran Shkolles Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit pran shkolles baletit me nje organizim perfekt dhe me pamje shume te mire ☑️aparta... (Premium 08.01.2021)

500 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
124.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne bllok apartament totalisht i restauruar. mobilim i ri. apartamenti eshte i paisur me te gjitha elektroshtepi... (Premium 05.09.2020)

450 Euro APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA DON BOSKO Jepet me qira apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 112 m2 ne Rrugen Don Bosko te Kompl

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 112 m2 ne rrugen don bosko te kompleksi fiore di bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma ... 15/08/2020 09:22... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 3+1 ME QIRA DON BOSKO Jepet me qera apartament 3+1, 123m2, Rr Don Bosko.
Organizohet ne sallonin e nd

300 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 3+1, 123m2, rr don bosko. organizohet ne sallonin e ndenjes,ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. apartamenti ndodhet ne katin 2 nga toka, eshte plotesisht i mobiluar ( pervec 1 dhome) dhe eshte ne gjendje t... 15/08/2020 09:22... Lexo detajet..

280 Euro Ne Astir (Afer Artistit) 2+1+2wc+Bllk (100 M2) - Pallat i Ri Me Ashensor | i Mobiluar | Kondicioner Ne Astir (Afer Artistit) Apartament 2+1+2wc+Ballkon (100 M2) Ne Pallat Te Ri Me

280 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne astir (afer artistit) apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) ne pallat te ri me ashensor | i kompletuar | kondicioner | kuzhine me te gjitha pajisjet | dhomat e gjumit me shtreter dhe dollape | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet ... 15/08/2020 09:21... Lexo detajet..

330 Euro Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner  Jepet Me Qera Apt Gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 M2) Tek Tregu Elektrik (Rr. Pet

330 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio... 15/08/2020 09:21... Lexo detajet..

500 Euro Ne Zemer te Tiranes (9 Kateshet) 2+1+2WC - Komoditet, Luks dhe Cilesi Premium per te Plotesuar Nje Apartament Perfekt - Vend Parkimi i Sigurte Luks Dhe Arredim Bashkekohore Dhe Zemer Te Tiranes (9 Kateshet - Qender) Apartam

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Luks dhe arredim bashkekohore dhe zemer te tiranes (9 kateshet - qender) apartament 2+1+2wc (110 m2) ne pallat te ri me ashensor dhe administrim perfekt | shtruar me parket super cilesore | kondicioner dhe cdo pajisje nga marka ne emer | mure me gips... 15/08/2020 09:21... Lexo detajet..

240 Euro 2+1+Oborr ne Don Bosko - Vendodhje Shume e Mire | Mobilim I Kompletuar | Kuzhine e Re Q2084

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhome gjumi 
- 1 tualet
- 1Kuzhine
- Obo
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Q2084 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 tualet - 1kuzhine - oborr - sip totale: 110 - sip neto (e brendhme) :110 - kati: 1 - katet e pallatit:3 - viti i ndertimit: - ashensor: jo karakteristika: • zone shume e mi... 15/08/2020 09:21... Lexo detajet..

260 Euro Ne Vasil Shanto - 2+1+Bllk, i Kompletuar + me Parket | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Funksionale  Jepet me Qera Ne Vasil Shanto - 2+1+Bllk, i Kompletuar + me Parket | Kondicioner
2+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera ne vasil shanto - 2+1+bllk, i kompletuar + me parket | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | vendodhja eshte shume e preferuar - afer me 21 dhjetorin - sheshin willon dhe komunen e parisit | tualet me ajrosje natyrale | te gjitha in... 15/08/2020 09:21... Lexo detajet..

500 Euro Fiks ne QENDER & me PARKIM  (9 Kateshet) 2+1+2WC Komoditet, Luks dhe Cilesi Premium per te Plotesuar Nje Apartament Perfekt - Vend Parkimi i Sigurte Luks Dhe Arredim Bashkekohore Dhe Zemer Te Tiranes (9 Kateshet - Qender) Apartam

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Luks dhe arredim bashkekohore dhe zemer te tiranes (9 kateshet - qender) apartament 2+1+2wc (110 m2) ne pallat te ri me ashensor dhe administrim perfekt | shtruar me parket super cilesore | kondicioner dhe cdo pajisje nga marka ne emer | mure me gips... 15/08/2020 09:21... Lexo detajet..

260 Euro Rr. Myslym Shyri ofrohet  me qira apartament 1+1! Jepet me qira apartament i pozicionuar në katin e 5(pallat ekzistues) pranë sh

260 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament i pozicionuar në katin e 5(pallat ekzistues) pranë shërbimeve që ofron zona. apartamenti ka organizim dhe mobilim të mirë. i kompletuar me kushtet e nevojshme për jetesë të rehatshme. ... 15/08/2020 09:19... Lexo detajet..

500 Euro

Luks dhe arredim bashkekohore dhe zemer te tiranes (9 kateshet - qender) apartament 2+1+2wc (110 m2) ne pallat te ri me ashensor dhe administrim perfe... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+verande (gjigand 100m2) ne qender (rr. e barrikadave) zone perfekte | apartamenti me plote hapesire dhe i kompletuar | pa... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke Pjes Shtepie me qera afer Q.S Jap me qera pjes te nje shtepie 2 kateshe. Ne katin e 2 jepet 1 dhome e madhe e

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jap me qera pjes te nje shtepie 2 kateshe. ne katin e 2 jepet 1 dhome e madhe e cila esht dhome ndenje edhe kuzhin bashk, 1 banjo, 1 koridor brenda edhe 1 koridor i madh perjashta. dhoma ka 2 krevata, tv, frigorifer, sobe, lavatrice. ka vend per park... 15/08/2020 09:18... Lexo detajet..

28,000 Leke Jap shtepi 1+1 me qera Apartament 1+1 ne pallat te ri, teresisht i mobiluar, kati i katert, me ashensor

28,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 ne pallat te ri, teresisht i mobiluar, kati i katert, me ashensor, afer 9katesheve, te hotel stela.... 15/08/2020 09:18... Lexo detajet..

300 Euro Shtepi Private tek Kristal Center - 1+1 me Oborr  (Vende Per Parkim Personal) | Qetesi Absolute Jepet Me Qera Shtepi Private Tek Kristal Center - 1+1 Me Oborr Privat (Vend Per

300 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.82 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera shtepi private tek kristal center - 1+1 me oborr privat (vend per parkim) | qetesi absolute | shtepia e gjitha e mobiluar | kondicioner dhe cdo pajisje | dhome gjumi e kompletuar | te gjitha instalimet funksionale q2275 te dhenat ... 15/08/2020 09:12... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament me qera Jepet apartament me qera ne afersi te pazarit te ri.
Apartamenti eshte totalish

300 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera ne afersi te pazarit te ri. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ndodhet ne katin e 3 pallat ekzistues dhe nuk ka ballkon cmimi i padiskutueshem... 15/08/2020 09:12... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament sinonim i nje vepre arti, i pabanuar me pare: tek mondiali ne 21 dhjetor - 1+1+ballkon shume i kendshem - i mobiluar dhe dizenjuar me nje s... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.60 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 50 m2 ne "bllok" te "pallatet agimi". apartamenti ndodhet ne katin 6 mbi "kafe roma". sapo eshte rikonstruktuar se ... (Premium 24.08.2020)

450 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 5, 83 m² 450 Euro (Rruga e elbasanit prane liceut) Apartament me qera 1+1 , me siperfaqe 83m2, kati 5
Pallat i ri me ashensor
Me

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament me qera 1+1 , me siperfaqe 83m2, kati 5 pallat i ri me ashensor me nje dhome gjumi, ambjent ndenje-ngrenie-guzhin, nje banjo, nje ballkon. cmimi 450 euro per me shume detaje na kontaktoni ne:068 22 21 300... 15/08/2020 09:12... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me Qira apartament 2+1+2 Astir  Jepet apartament me qera 2+1, Dy rotondot Astir. Pallat I ri.

Me siperfaqe 95

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.80 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera 2+1, dy rotondot astir. pallat i ri. me siperfaqe 95 m2. kati i (1). organizohet: •salloni eshte se bashku me guzhinen. •koridor •2 tualete •2 dhoma gjumi •1 ballkon ofrohet: • i mobiluar • k... 15/08/2020 09:12... Lexo detajet..

350 Euro Apartament Sinonim I Nje Vepre Arti, I Pabanuar Me Pare: Tek Mondiali Ne 21 Dhjetor - 1+1+Ballkon  Apartament Sinonim I Nje Vepre Arti, I Pabanuar Me Pare: Tek Mondiali Ne 21 Dhje

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament sinonim i nje vepre arti, i pabanuar me pare: tek mondiali ne 21 dhjetor - 1+1+ballkon shume i kendshem - i mobiluar dhe dizenjuar me nje shije delikate per estetiken dhe kombinimin e ngjyrave | kondicioner dhe cdo pajisje e re | dhome gju... 15/08/2020 09:06... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim