shtepi me qera te myslym shyri 

 Online 165 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 165 lexues | 2 njoftime ne pritje
330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 09.02.2020)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i pabanuar me pare tek rruga fortuzi, totalisht i ri, me mobilim cilesor dhe shtruar me pllake te shtrenjte | kondicioner... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro
Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1200 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro
Super ap 2+1 te rezidenca 2 kodra diellit Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne me

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 2 Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne menyre moderne me gjithcka,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euri... 21/09/2019 08:08

550 Euro
Super ap 2+1 te komuna parisit kompleksi kika Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro Super ap 2+1 tek kodra diellit Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banu

Super Ap 2+1 Tek Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro Super ap 1+1 tek rruga kavajes Apartament 1+1 me te rruga kavajes(perballe me delijorgjin)i mobiluar ne menyre

Super Ap 1+1 Tek Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 me te rruga kavajes(perballe me delijorgjin)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:08

350 Euro Super ap 2+1 te rezidenca 1 kodra e diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit (rezidenca 1) i mobiluar ne menyre moderne (e

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 1 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit (rezidenca 1) i mobiluar ne menyre moderne (e pa banuar me pare)per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:08

650 Euro Super ap 3+1 te kodra e diellit ( rezidenca 2 Apartament 3+1 te kodra e diellit (rezidenca kodra e diellit 2)i mobiluar ne men

Super Ap 3+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 2

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1 te kodra e diellit (rezidenca kodra e diellit 2)i mobiluar ne menyre moderne me gjithcka te re(jepet per here te pare me qera)per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro te perfshire ne cmim nje post parkingu dhe mirmbajtjen... 21/09/2019 08:08

400 Euro Super ap 2+1 te kodra e diellit ( rezidenca 2 ) Apartament 2+1 te kodra e diellit te( rezidenca kodra e diellit 2)i mobiluar ne

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit te( rezidenca kodra e diellit 2)i mobiluar ne menyre moderne me gjithcka te re,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 21/09/2019 08:08

290 Euro Ap 2+1 tek stacioni fundit tiranes re Apartament 2+1 selite ( te stacioni i fundit te tiranes se re,)i mobiluar me te

Ap 2+1 Tek Stacioni Fundit Tiranes Re

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 selite ( te stacioni i fundit te tiranes se re,)i mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 21/09/2019 08:07

350 Euro

Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Oxhaku (5 Min Nga Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohj... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

400 Euro Super ap 2+1 tek komuna parisit ( qendra kristal ) Apartament 2+1 te komuna e parisit(afer qendres kristal)i mobiluar me gjithcka ,

Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Qendra Kristal )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit(afer qendres kristal)i mobiluar me gjithcka ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 21/09/2019 08:07

330 Euro Super ap 1+1 tek rruga dibres (vila gold ) Apartament 1+1 te rruga dibres (afer vila gold)i mobiluar me gjithcka per me tep

Super Ap 1+1 Tek Rruga Dibres (vila Gold )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te rruga dibres (afer vila gold)i mobiluar me gjithcka per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... 21/09/2019 08:07

500 Euro Ap 2+1 te drejtoria policise Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m,kati i 4 me ashensor,ndodhet mbrapa Drejtoris

Ap 2+1 Te Drejtoria Policise

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m,kati i 4 me ashensor,ndodhet mbrapa drejtorise se policise.tir pallat i ri me pamje nga lana por 40 metra larg rruges buze lanes!jepet per zyra ose banim,per me tepr na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro pa pe... 21/09/2019 08:07

26,000 Leke Apartament me Qera Jepet Apartament me Qera ne zonen e Myslym Shyrit, me hyrje 1+1 , siperfaqe 69

Apartament Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne zonen e myslym shyrit, me hyrje 1+1 , siperfaqe 69 m2, cmimi 26.000 leke ne muaj.... 21/09/2019 08:07

350 Euro Super ap 2+1 bulevardi zogu i pare Apartament 2+1 te bulevardi zogu i pare,te stacioni i trenit(ne krah te   kaf

Super Ap 2+1 Bulevardi Zogu I Pare

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te bulevardi zogu i pare,te stacioni i trenit(ne krah te kafe new yorkut)kati i 2 -te banim me ashensor,e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:07

450 Euro Super ap 2+1 tek vizion plus ( don bosko ) Apartament 2+1 ne Don Bosko (kompleksi VIZION PLUS)i mobiluar ne menyre moderne

Super Ap 2+1 Tek Vizion Plus ( Don Bosko )

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne don bosko (kompleksi vizion plus)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro... 21/09/2019 08:07

350 Euro Super ap 1+1 tek vizion plus Apartament 1+1 te zogu i zi(te kompleksi vizion plus+)i mobiluar ne menyre moder

Super Ap 1+1 Tek Vizion Plus

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te zogu i zi(te kompleksi vizion plus+)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me shum informacion kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:07

330 Euro Super ap 1+1 te zogu zi ( prokuroria ) Apartament 1+1 te zogu i zi(te prokuroria)e mobiluar ne menyre moderne me te gji

Super Ap 1+1 Te Zogu Zi ( Prokuroria )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te zogu i zi(te prokuroria)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni: 355682567777 cmimi 330 euro... 21/09/2019 08:07

450 Euro Super ap 2+1 lulishtja te komuna parisit Apartament 2+1 te komuna e parisit(tek lulishtja )i mobiluar ne menyre moderne m

Super Ap 2+1 Lulishtja Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit(tek lulishtja )i mobiluar ne menyre moderne me ye gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro... 21/09/2019 08:07

400 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Super Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Zivaro.al
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament super modern 2+1 per qira ne nje kompleks residencial afer liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ne pallat te ri me ashens... (Premium 27.09.2019)

350 Euro Super ap 2+1 te liqeni thate Apartament 2+1 te liqeni i thate i mobiluar ne menyre moderne,kati i 5-te me ash

Super Ap 2+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate i mobiluar ne menyre moderne,kati i 5-te me ashensor,me pamje nga liqeni.per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 eurro... 21/09/2019 08:07

400 Euro Super ap 2+1 te deliorgji Apartament 2+1 perballe me delijorgjin i mobiluar ne menyre moderne,me gjithcka

Super Ap 2+1 Te Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 perballe me delijorgjin i mobiluar ne menyre moderne,me gjithcka te re,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 21/09/2019 08:07

350 Euro Super ap 2+1 tek vilat gjermane Apartament 2+1 ne zonen e vilave gjermane(afer qyteti studentit)e mobiluar ne me

Super Ap 2+1 Tek Vilat Gjermane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne zonen e vilave gjermane(afer qyteti studentit)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:07

350 Euro Super ap 2+1 ne myslym shyri ( te big marketi ) Apartament 2+1 ne myslym shyre (mbrapa big marketit)i mobiluar me te gjitha kush

Super Ap 2+1 Ne Myslym Shyri ( Te Big Marketi )

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne myslym shyre (mbrapa big marketit)i mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:07

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

400 Euro

Nese jeni duke kerkuar per nje apartament qe te plotesoi te gjitha pritshmerite tuaja ateher ky eshte i duhuri. ne nje nga komplekset me te mira te ti... (Premium 11.10.2019)

370 Euro

Ne nje prej komplekseve te ndertimit me te njohura dhe me te preferuarat jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone .ky syper apartament me sip... (Premium 26.09.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 31.12.2019)

350 Euro Ap 2+1 tek komuna parisit ( qendra kristal) Apartament 2+1 te komuna e parisit(qendra kristal )e mobiluar me te gjitha kusht

Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Qendra Kristal)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit(qendra kristal )e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontakto i 355682567777 cmimi 350 euro... 21/09/2019 08:07

25,000 Leke Apartamenti 1+1 perball Viles L Astir Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar perrball Viles L ne Astir. Apartamenti

Apartamenti 1+1 Perball Viles L Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar perrball viles l ne astir. apartamenti ka siperfaqe 70 m2, ndodhet ne katin e 1, kushte shume te mira. apartamenti ka: 1 sallon, 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi 25000.... 21/09/2019 08:04

25,000 Leke Jap shtepi me qera 1+1 e mobiluar rruga Artan Lenja prane Kompleksit Magnet Jepet shtepi me qera, 1+1 e mobiluar dhe kompletuar (Vetem per ÇIFTE) ne rrugen

Jap Shtepi Me Qera 1+1 E Mobiluar Rruga Artan Lenja Prane Kompleksit Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera, 1+1 e mobiluar dhe kompletuar (vetem per Çifte) ne rrugen artan lenja prane 21 dhjetorit dhe konvikteve te fakultetit te ndertimit. banese private kati 3. cmimi 25.000 leke / 1 muaj kapar. tel: 0674017477... 21/09/2019 07:42

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim