shtepi me qera te stazioni trenit

 Online 60 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (kodra e diellit) zone e preferuar dhe e qete | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire me ndricim dhe planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hi... 19/01/2021 15:16... Lexo detajet..

E Mobiluar

450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
13
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+2ballkone me super pamje mbi dajtin , tek 9 kateshet (qende) lokacion perfekt | pallat i pajisur me 2 ashensore | mobilim super cilesor, pak i perdorur, kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | parke... 19/01/2021 15:58... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1 me ballkon (ne astir - artisti) i bere me arkitekt dhe hera e pare qe po jepet me qera | pallat i mbaruar ne 2012 | i kompletuar me mobilim dhe elektroshtepiake nga brende shume cilesore | cdo dhome me dalje ne ballkon | tualet me te g... 20/01/2021 22:59... Lexo detajet..

E Mobiluar

28,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek astiri buze rruges kryesore. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.eshte totalisht i mobiluar,perbehet nga dhome ndenje dhe gatimi 1 dhome gjumi dhe 2 banjo. per nje vizite ne prone ju l... 20/01/2021 16:54... Lexo detajet..

300 Euro
Per Here te Pare me Qera 1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Mobilim dhe Elektroshtepiake te Reja 1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera  - apartam

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera - apartament me mobilim akull te ri (ne qese) strukture shume e mire, me ndricim te bollshem dhe hapesire te mjaftueshem | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | orjentim ... 21/01/2021 02:09... Lexo detajet..

300 Euro
Modern dhe i Bere me Arkitekt - 2+1+Bllk (ASTIR - Artisti) Hera e Pare me Qera | Apartament Premium Apartament 2+1 me ballkon (ne astir - artisti) i bere me arkitekt dhe hera e par

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1 me ballkon (ne astir - artisti) i bere me arkitekt dhe hera e pare qe po jepet me qera | pallat i mbaruar ne 2012 | i kompletuar me mobilim dhe elektroshtepiake nga brende shume cilesore | cdo dhome me dalje ne ballkon | tualet me te g... 20/01/2021 22:59... Lexo detajet..

300 Euro
1+1+Ballkon (I Madh) Ne 21 Dhjetor - Pallat I Ri / Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondicioner  Apartament 1+1+ballkon ne 21 dhjetor (rr. ndre mjeda) zone perfekte - pallat i r

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 1+1+ballkon ne 21 dhjetor (rr. ndre mjeda) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | banesa me hapesire te bolleshme, mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | kuzhine e kompletuar | dhome gjumi me krevat... 20/01/2021 22:59... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QIRA 3+1 AFER LULISHTES 1 MAJI Apartamenti ndodhet ne nje zone ku pervec qetesise dhe hapesirave te gjelbra , t

450 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone ku pervec qetesise dhe hapesirave te gjelbra , te ofron dhe te gjitha lehtesirat e mundshme per banim. apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi + 1 sallon te madh me ballkon dhe guzhina e vecuar. apartamenti eshte i... 20/01/2021 22:58... Lexo detajet..

1,300 Euro Super ap 2+1+3 me verande dhe parkim tek kopshti zologjik ( perballe me Pizzeri Pavarotti) Jepet me qira apartamenti luksoz te kopshti zologjik . tek pavarotti apartamenti

1,300 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
195 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartamenti luksoz te kopshti zologjik . tek pavarotti apartamenti 2+1+ 3me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te kopeshti zologjik . apartamenti ka nje sip. 200 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te banimit, te nje pallati te ri 5 kate... 20/01/2021 22:58... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me QIRA tek  Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një objekti rezidencial ekzistues me

450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një objekti rezidencial ekzistues me një lokacion qëndror perfekt për ata që duan të jetonë në afërsi të zonës së bllokut dhe stadiumit dinamo. lagje e rrethuar me rrugica të asfaltuara dhe të g... 20/01/2021 22:58... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament 1+1 me Qera Jepet apartament 1 + 1 me qera ne zonen e unazes te re ne rrugen teodor keko tek

250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament 1 + 1 me qera ne zonen e unazes te re ne rrugen teodor keko tek pasticeri nela. apartamenti ndodhet ne katin e 8,me ashensor.ka nje siperfaqe 70 m2 i ndar ne sallon dhoma e gjumit dhe 1 banjo jepet totalisht i mobiluar.preferohen cif... 20/01/2021 22:58... Lexo detajet..

350 Euro jepet 2+1 e mobiluar te te don bosko Apartamenti ndodhet ne rrugen don bosko, prane hotel ferrari. eshte komod i shtr

350 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen don bosko, prane hotel ferrari. eshte komod i shtruar me parket dhe pajisur me kondicioner. vendoset kati 3 banim me ashensor. perbehet nga dhoma e ndenjes, dhoma e ngreniegstimit me vete, 2 dhoma gjumi me krevate dopio.... 20/01/2021 22:58... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira 1+1. 400 Euro Jepet apartament me qira 1+1 prane stadiumit air albania. apartamenti ndodhet ne

400 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.04 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 prane stadiumit air albania. apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti jepet i mobiluar me kushte bashkekohore. agjensia ( real home )... 20/01/2021 21:24... Lexo detajet..

300 Euro

1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera - apartament me mobilim akull te ri (ne qese) strukture shume e mire, me ndrici... (Premium 31.12.2021)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Kryqezimit Te Shkolles Se Bashkuat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

*okazion* rruga e dibres, prane kryqezimit te shkolles se bshkuar, jepet me qera apartament 2+1, 60 m2 plotesisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne ... (Premium 09.02.2021)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Tek Garda Pll I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran gardes ne nje pallat te ri me ashensor dhe me pa... (Premium 05.02.2021)

330 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate Pll I Ri

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 06.02.2021)

380 Euro Jepet me qira 2+1. 380 Euro Jepet apartament me qira 2+1 ne qender. apartamenti ndodhet mbrapa muzeut kombet

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 ne qender. apartamenti ndodhet mbrapa muzeut kombetar ne katin e trete nje pallat te ri me ashensor. apartamenti jepet i mobiluar me kushte shume te mira. agjensia ( real home )... 20/01/2021 21:23... Lexo detajet..

390 Euro Jepet me qira 2+1. 390 Euro Jepet apartament me qira ne komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 n

390 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira ne komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri. apartamenti jepet i mobiluar me kushte bashkekohore. agjensia ( real home )... 20/01/2021 21:23... Lexo detajet..

380 Euro Jepet me qira 1+1. 380 Euro Jepet  apartament me qira mbrapa ring center. apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhet

380 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira mbrapa ring center. apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i kompletuar dhe cdo dhome eshte me kondicioner. agjensia ( real home )... 20/01/2021 21:23... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira 1+1. 300 Euro Jepet apartament me qira 1+1 ne rrugen e dibres. apartamenti ndhet ne katin e tr

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 ne rrugen e dibres. apartamenti ndhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane spitalit amerikan 2. apartamenti jepet i mobiluar. agjensia ( real home )... 20/01/2021 21:22... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira 2+1. 400 Euro Jepet apartament 2+1 ne kodra e diellit. apartamenti ka super mobilim me te gjit

400 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 ne kodra e diellit. apartamenti ka super mobilim me te gjitha orendite te reja. apartament ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri ke ashensor.... 20/01/2021 21:20... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira 2+1. 500 € Jepet apartament me qira ne komuna e parisit. apartamenti eshte i mobiluar shume

500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament me qira ne komuna e parisit. apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me ashensor. ... 20/01/2021 21:20... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qira 3+1. 450 Euro Jepet apartament 3+1 qira. apartamenti mdodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri

450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament 3+1 qira. apartamenti mdodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti ndodhet te big market dhe jepet i mobiluar.... 20/01/2021 21:20... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 2+1. 350 Euro Jepet apartament me qira 2 +1 ne komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne katin

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 2 +1 ne komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 nje nje pallat te ri me ashensor. apartamenti jepet i mobiluar.... 20/01/2021 21:20... Lexo detajet..

550 Euro Jepet me qira 3+1. 550€ Jepet apartament me qira 3+1 tek ring center. apartamenti ndodhet ne kompleksin

550 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira 3+1 tek ring center. apartamenti ndodhet ne kompleksin e ring center ne katin e kater dhe jepet i mobiluar.... 20/01/2021 21:20... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1+ballkon ne 21 dhjetor (rr. ndre mjeda) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | banesa me hapesire te bolleshme, mobilim cilesor | kon... (Premium 31.12.2021)

470 Euro

Apartament 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkon (120 m2) tek liqeni artificial (gambero) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim shume cilesore, t... (Premium 31.12.2021)

400 Euro Jepet me qira 2+1. 400€ Jepet apartament me qira prane europianit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne n

400 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira prane europianit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti ka ngrohje ftohje dhe mobilim modern.... 20/01/2021 21:19... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira 2+1. 500 euro Jepet apartament me qira ne rruga frosina plaku. apartamenti ndodhet te kompleks

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira ne rruga frosina plaku. apartamenti ndodhet te kompleksi kontakt. apartamenti eshte ne katin e dyte dhe ka mobilim modern. ... 20/01/2021 21:14... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira 1+1. 400 Euro Jepet apartament me qira te stadiumi dinamo. apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament me qira te stadiumi dinamo. apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti jepet i mobiluar luks.... 20/01/2021 21:13... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 1+1. 350€ Jepet me qira apartament ne kodra e diellit. apartamento ndodhet brenda rezidenc

350 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (117.14 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament ne kodra e diellit. apartamento ndodhet brenda rezidences 1 dhe eshte ne katin e dytene nje pallat te ri me ashensor.apartamenti eshte i mobiluar me mobilim modern.... 20/01/2021 21:13... Lexo detajet..

630 Euro

Super apartament 2+1 me 2 tualete dhe ballkone, fiks tek air albania stadium (juvenilja/ venecia- hilton)- ne nje nga pallatet me te mire ne qytet -... (Premium 31.12.2021)

131,500 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Barriakdave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Opp19162 apartamenti ndodhet në rrugën e barrikadave, ne një kompleks të zonës. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 77.34m2. • k... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

131,500 Euro

380 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rr. Bill Klinton

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra) Endri Dervishi C21 Premium
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 3+1: i mobiluar totalisht sallon+kuzhine te vecuar 3 dhoma gjumi 2 wc 2 ballkone ambient i bollshem per nje familje te ... (Premium 29.01.2021)

450 Euro

Jepet Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne qender te tiranes1+1,ballkon,korridor,tualet. rruga "kajo karafili" pas ish lidhjes se shkrimtarve. ap ndodhet ne katin ... (Premium 29.01.2021)

35,000 Leke Jepet me qira 1+1. 35000 leke Jepet apartament me qira ne komuna e parisit. apartamenti ka mobilim shume te mi

35,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira ne komuna e parisit. apartamenti ka mobilim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor. ... 20/01/2021 21:13... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 1+1. 350 euro Jepet apartament me qira ne bllok. apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje p

350 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira ne bllok. apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat ekzistues. apartamenti ka mobilim shume te mire. ( real home)... 20/01/2021 21:13... Lexo detajet..

380 Euro Jepet me qira 2+1. 380€ Jepet apartament me qira ne rruga peti prane liqenit te thate apartamenti ndodhe

380 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira ne rruga peti prane liqenit te thate apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar dhe ne ne cmim perfshihet edhe nje parkim.... 20/01/2021 21:12... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim