shtepi me qera tek fresku

 Online 27 lexues | 26 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

420 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - ultra investim me 2 garazhe perfshire *** vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional ... 03/03/2021 10:56... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 04/03/2021 14:12... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 03/03/2021 16:52... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 03/03/2021 13:27... Lexo detajet..

Bosh

380 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Zyre me qira i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete . ambienti eshte shume i pershtatshem per zyre kontabiliteti, marketimi, arkitekture, etc. per nje shoqerim ne prone me kontaktoni.... 04/03/2021 16:19... Lexo detajet..

250 Euro
Apartament 2+1 me qera mbrapa ambsades Amerikane, prane Grandit Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me hyrje me vet

250 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me hyrje me vete, totalisht e mobiluar... 05/03/2021 00:21... Lexo detajet..

30,000 Leke
APARTAMENTI 3+1 ME QERA TE FRESKU 🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk)
📍. adresa: prane policis bashkia

30,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk) 📍. adresa: prane policis bashkiake, 📐. siperfaqja: 120 m2 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0688179809. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni pershkrim... 05/03/2021 00:21... Lexo detajet..

25,000 Leke
Apartament per qera 1+1 Selit pallati me shigjeta ✅jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 
28,000 leke ne muaj 
kati 3 banim

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

✅jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 28,000 leke ne muaj kati 3 banim 📌adresa:selit ,5 minuta nga pallati me shigjeta rruga myrte zeneli ✔️apartamenti ofrohet dhe pjeserisht mobiluar me cmim 25,000 leke ne muaj, pa (sob,lavat... 04/03/2021 22:05... Lexo detajet..

3,200 Leke Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera 2+1 e mobiluar, kati 3 pallat i ri .

3,200 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shpi me qera 2+1 e mobiluar, kati 3 pallat i ri .... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

280 Euro Jepet shpi me qera Jepet me qera apartament 1+1 rruga kavajes,kati 3
perballe xhamise dine hoxha

280 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 rruga kavajes,kati 3 perballe xhamise dine hoxha cmimi 280 euro ... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

350 Euro Jepet shpi me qera Jepet me qera 2+1 100 m2 , i mobiluar cmimi 350 euro

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera 2+1 100 m2 , i mobiluar cmimi 350 euro ... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

29,000 Leke Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera 1+1 60 m2 e mobiluar kati 5 pallati ri me ashensor.

29,000 Leke

Laprake | Tirane (2.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet shpi me qera 1+1 60 m2 e mobiluar kati 5 pallati ri me ashensor.... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

800 Euro Apartament te Shkolla e Baletit!! Japim me qira apartament te shkolla baletit.
apartamenti ndodhet ne nje nga zon

800 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
190 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim me qira apartament te shkolla baletit. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare dhe me te kerkuara te tiranes , 5 min larg qendres. apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , nje dhome ndenje , dy tualete dhe nje ballkon. gjith... 04/03/2021 21:25... Lexo detajet..

30,000 Leke Jap shtepi me qera Jap shtepi me qera te 21 dhjetori afer bar oslo
shtepia eshte e mobiluar dhe nd

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jap shtepi me qera te 21 dhjetori afer bar oslo shtepia eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5. cmimi 30.000 mije lek ne muaj... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me ashensor | mobilim dhe investim i ri | parket | - i pabanuar me pare dhe i bere per vete | - ndr... (Premium 31.12.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.03.2021)

450 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda ne bllok ne nje pallat shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apar... (Premium 13.03.2021)

500 Euro Jepet me qira 2+1 Rruga Kavajes 500€ Jepet me qira 2+1 
rruga kavajes 
500€/muaj 
i mobiluar

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira 2+1 rruga kavajes 500€/muaj i mobiluar ... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Fortuzi 35,000 leke Kati 4 ekzistues 
i mobiluar 
rruga fortuzi 
Çmimi:35,000 leke

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Kati 4 ekzistues i mobiluar rruga fortuzi Çmimi:35,000 leke ... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 4+1 tek Kodra e Priftit  Jepet me qera apartament i pajisur me 5 dhoma 3 tualete sallon dhe nje kuzhine

40,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.14 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament i pajisur me 5 dhoma 3 tualete sallon dhe nje kuzhine. i pershtatshem dhe per tu dhene me qera per ambjent call centeri adresa: kodra e priftit... 04/03/2021 19:58... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qera Apartament 1+1 , Rruga e Kavajes. Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes 
apartamenti ndodhet prane dor

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes apartamenti ndodhet prane dormeas ose berlintex • siperfaqja:76m2 •kati 11 •orientim :jug-lindje • i mobiluar me te gjitha paisjet dhe mobilim bashkekohor • 2 ac cmimi: 40... 04/03/2021 19:58... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira apartament 2+1 Prane Hotel Diplomat 2 350€ Jepet me qira 2+1 
kati 2 ekzistus
Çmimi:350€
jepet i mobiluar 
rruga irf

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira 2+1 kati 2 ekzistus Çmimi:350€ jepet i mobiluar rruga irfan tomini , prane hotel diplomat 2 ... 04/03/2021 19:57... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 4+1+2 PER QIRA ,PRAN STACJONIT TE TRENIT RRUGA FERIT XHAJKO Jepet me qira apartamenti 4+1+2 me siperfaqe 145m2 ne rrugen "ferit xh

35,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 4+1+2 me siperfaqe 145m2 ne rrugen "ferit xhajko" prane restorant durresit ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 4 dhoma gjumi te s... 04/03/2021 19:50... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 2+1+2 PER QERA ZOGU I ZI Jepet me qera apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 125m2 . ndodhet ne zog te zi prane

330 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 125m2 . ndodhet ne zog te zi prane ring center. organizohet nga sallon i perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar ne gjendje te mire dhe ndodhet n... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QERA 21 DHJETORI Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne 21 dhjetor prane shkolles sa

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne 21 dhjetor prane shkolles sabuadin gabrani ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR. Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

400 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Tek Kika 2 Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 1+1 per qira tek komuna e parisit ne kompleksin kika 2. hyrje me hapesire te bollshme. totalishte e arreduar ne menyre bashkekohore. ... (Premium 07.03.2021)

35,000 Leke APARTAMENT MODERN 1+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 110m2 ne rrugen teodor keko ne astir

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 110m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QERA 1+1 PER ZYRA TEK 21 DHJETORI Jepet apartament me qira 1+1 per zyra ,me siperfaqe 75 m2,ndodhet tek 21 dhjetor

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 per zyra ,me siperfaqe 75 m2,ndodhet tek 21 dhjetori kati i 7 ,i nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon te madh ,dhome ,tualet ,ballkon. cmimi 350 €... 04/03/2021 19:42... Lexo detajet..

35,000 Leke VILE 3+1 ME QERA TEK REZIDENCA 3D Jepet vile private me qera 3+1, me siperfaqe 140 m2, ndodhet ne rrugen “dalip

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet vile private me qera 3+1, me siperfaqe 140 m2, ndodhet ne rrugen “dalip topi” , prane “rezidences 3d” . organizohet ne dhome ndenje te vecuar nga ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 3 ballkone , tarace , 2 vendparkime ,... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

280 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA, HARRY FULTZ Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 56 m2,
 ndodhet prane institutit har

280 Euro

Don Bosko | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 56 m2, ndodhet prane institutit harry fultz. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e kater pallat ekzistues. e mobiluar ne gjendje shume ... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

800 Euro

Apartament 3+1+2 Me Qira Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne qender tek pazari i ri, ne rrugen norbert jokl. eshte i org... (Premium 12.03.2021)

620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet super apartament per qera ne qender prane, bar piazza. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma g... (Premium 12.03.2021)

450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Komuna E Parisit, 450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. pallati eshte i mirea... (Premium 09.03.2021)

35,000 Leke APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK STADIUMI DINAMO Jepet apartament me qira,2+1,me siperfaqe 70 m2,ndodhet te stadiumi dinamo , rru

35,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira,2+1,me siperfaqe 70 m2,ndodhet te stadiumi dinamo , rruga grigor heba kati i pare i nje pallati ekzistues organizohet ne sallon ndenje+kuzhin, 2 dhoma gjumi,tualet cmimi 35.000 all... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT ME QERA 1+1 BOSH, BRRYLI Jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 62 m2, ndodhet ne rrugen “sitki ci

25,000 Leke

Brryli | Tirane (1.80 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 62 m2, ndodhet ne rrugen “sitki cico” , perball "maternitetit te ri ”. organizohet ne dhome ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . apartamenti eshte b... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

380 Euro Tek Rruga e Kavajes jap me qera apartament 2+1 super mobilim! Jap me qera apartament 2+1 super mobilim tek rruga e kavajes.
ndodhet ne palll

380 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jap me qera apartament 2+1 super mobilim tek rruga e kavajes. ndodhet ne palllat ekz kati i katert. vendodhje perfekte prane te gjitha sherbimeve private e publike. per me shume informacione na kontaktoni!... 04/03/2021 19:40... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim