shtepi me qera tek zogu i zi

 Online 341 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultra cilesor - shkalledhe ashensor super investim | pajisje te reja* | dysheme me parket q2376 te... 21/10/2020 11:43... Lexo detajet..

E Mobiluar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera super apartament 2+1 (110m2) tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2340 te dhenat e ndarje... 21/10/2020 11:42... Lexo detajet..

E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 20/10/2020 08:18... Lexo detajet..

50,000 Leke
Rruga kavajes jepet apartament 2+1me qera Rruga kavajes jepet apartament 2+1+2banjo i mobiluar apartamenti ndodhet ne kati

50,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Rruga kavajes jepet apartament 2+1+2banjo i mobiluar apartamenti ndodhet ne katin e 3 buze rruges kryesore.apartamenti ka nje organizim shume te mire,ambient gatimi vec,ambient ndenje vec,2 dhoma gjumi eshte i pershtatur per familjare,ose 4 vajza ne ... 21/10/2020 11:50... Lexo detajet..

350 Euro
Qera, Apartament 2+1 Qera, Apartament 2+1 tek "Kompleksi Panoroma" , Tiranë.
Apartamenti

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Qera, apartament 2+1 tek "kompleksi panoroma" , tiranë. apartamenti ndodhet pranë "hipotekës". apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon, 2 tualete, totalisht i investuar, i mobiluar, sistem kondicion... 21/10/2020 11:46... Lexo detajet..

30,000 Leke
Jepet me qira apartament 2+1 prane rezidences Jepet me qira apartament 2+1 prane rezidences "Touch of the Sun", kati

30,000 Leke

Sauk | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 prane rezidences "touch of the sun", kati i pare i nje vile. organizohet ne nje sallon ndenje te bollshem, dy dhoma gjuma, dy ballkone me pamje te lire si dhe dy tualet. jepet totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore. ... 21/10/2020 11:45... Lexo detajet..

350 Euro 350eu* (Selvia -Qendrer) 1+1+Ballk. **100% I Investuar i ri- Shtepi si Kuti **- PARKET- Kondicioner Jepet Me Qera Apartament 1+1+Ballkon **Totalisht I Investuar | Vendndodhje Perfe

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultra cilesor - shkalledhe ashensor super investim | pajisje te reja* | dysheme me parket q2376 te... 21/10/2020 11:43... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, ID 4201001, Garsionere, Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim Property ID : 4201001

Rruga Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri, jepet me qera

25,000 Leke

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4201001 rruga hoxha tahsim, prane pazarit te ri, jepet me qera garsionere ne pallat te ri, siperfaqe 40 m2, kati i 2 me ashensor, i mobiluar me te gjitha, apartamenti ka ambjentin e gatimit, krevat dopio dhe 1 krevat tek, tualet. ... 21/10/2020 11:42... Lexo detajet..

400 Euro 400eu* Super Ap. 2+1 tek Ekonomiku - Pallat i Ri, Ashensor me Cip | Mobilim super Ri | PARKET Me Qera Super Apartament 2+1 (110m2) Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera super apartament 2+1 (110m2) tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2340 te dhenat e ndarje... 21/10/2020 11:42... Lexo detajet..

550 Euro Jepet ne qera apartment 2+1 tek Ruga Elbasanit Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga Elbasanit prane shkolles Asim Vokshi.
Ap

550 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga elbasanit prane shkolles asim vokshi. apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin ton... 21/10/2020 11:42... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament 1+1 me Qira Apartamet 1+1 me qira, tek rruga "Myslym shyri"!
Apartamenti ndodhet

35,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamet 1+1 me qira, tek rruga "myslym shyri"! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues, ne nje lokacion perfekt dhe shume te preferuar per nje jetese komode dhe larg zhurmes. apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhi... 21/10/2020 11:41... Lexo detajet..

500 Euro Aparament 1+1 me qira,ne Bllok Ne katin 1 te nje objekti te ri ne Bllok jepet 

Apartament eshte i organizuar

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ne katin 1 te nje objekti te ri ne bllok jepet apartament eshte i organizuar 1+1 me siperfaqe 75 m2. apartamenti eshte i arreduar, me cdo pajisje elektroshtepiake dhe mobilim te ri.... 21/10/2020 11:41... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut me pozicion shume te mire ☑️apartam... (Premium 08.01.2021)

400 Euro

Super Apartament Modern 2+1 ,rr Bedri Karapici!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.34 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar teresisht me çdo gje te re dhe bashkohore (i pa perdorur) .me nje siperfaqe prej 120 m², ne nje kompleks te sapo... (Premium 28.10.2020)

380 Euro

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 te komuna e parisit ,kompleksi kika 2 🔹pallat i ri . 🔹me ashensor . 🔹kati 7. 👉pamje brenda komple... (Premium 21.10.2020)

400 Euro 1+1+Ballk. (94m2) BLLOK (Sh. Willson) - SUPER PALLAT - 2 Kondicioner, Parket, Diell Pamje ULET NGA 450 BEHET 400EU 1+1+Ballkon 94m2 super i madh, tek Sheshi Willson - i Kompletuar, Pjese e nje P

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 21/10/2020 11:39... Lexo detajet..

300 Euro Qera,SUPER Apartament 2+1,Green City,Future Home Real Estate Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zon

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,te kompleksi "green city". informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 105.8m2. apartamenti disponon: • sall... 21/10/2020 11:39... Lexo detajet..

420 Euro Rruga kavajes jepet apartament 2+1me qera Perballe policise bashkiake jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre ci

420 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Perballe policise bashkiake jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre cilesore ,i investuar me parket ,organizim shume te mire,kati 2... 21/10/2020 11:38... Lexo detajet..

420 Euro APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE EKONOMIKUT Jepet apartament 2+1 me qera, i mire-mobiluar ne gjendje te re, me dy tualete, d

420 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.98 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament 2+1 me qera, i mire-mobiluar ne gjendje te re, me dy tualete, dhe dy ballkone, ndodhet prane terminalit, pallat i ri me ashensor. per me shume informacion kontakto tel ose whatsap... 21/10/2020 11:38... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 prapa Ministrise se Jashtme Jepet me qera apartament 2+1 ,i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon+kuzhine,tuale

400 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.20 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon+kuzhine,tualet dhe ballkon.apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha fasilitetet e nevojshm... 21/10/2020 11:37... Lexo detajet..

190 Euro Jepet me qira garsoniere Jepet me qira garsoniere te rruga "Siri Kodra", e cila eshte e pershta

190 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira garsoniere te rruga "siri kodra", e cila eshte e pershtatshme per 2 persona. garsonierja eshte e kompletuar me te gjtiha pajisjet elektroshtepiake dhe mobiljet dhe ndodhet ne nje pallat te mireadministruar dhe me sistem termoizolim. gar... 21/10/2020 11:36... Lexo detajet..

40,000 Leke ME QERA 2+1 Apartament ne pallat te ri ne ashensor DON BOSKO ME QERA Apartament 2+1 ne Don Bosko prane Shkolles Turdiu

Te gjitha pajisjet

40,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Me qera apartament 2+1 ne don bosko prane shkolles turdiu te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 104m2 • kati 6 pall ri ashensor • 2 dhoma gjumi te kompletuara • air/conditioner... 21/10/2020 11:36... Lexo detajet..

370 Euro Apartamente 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri prane BKT ne Tirane (ID 4229194) Property ID : 4229194

Rr. Myslym Shyri, prane BKT, jepet me qera Apartament 2

370 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4229194 rr. myslym shyri, prane bkt, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat ekzistues, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 74 m², kati 3, koridor qe lidh te gjitha dhomat, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me d... 21/10/2020 11:36... Lexo detajet..

350 Euro Apartamente 2+1 me qera tek Kompleksi Kontakt ne Tirane (ID 4221919) Property ID : 4221919

Tek Kompleksi Kontakt, jepet me qera Apartament 2+1 ne

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4221919 tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 81 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, e gjithe shtepia me parket, orientim me diell... 21/10/2020 11:35... Lexo detajet..

360 Euro

Super Apt Gjigande, 3+1+2wc+ballkon (120 M2) Ne Don Bosko- Qetesi | I Kompletuar, Pallat Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament gjigande 3+1+2wc+ballkon (120 m2) ne don bosko- zone e qete | i mobiluar totalisht | kondicioner | hapesire gjigande me strukture te ... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

🔈 Super Apartament Me Qera 2+1+2 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament me qera 2+1+2 tualete tek liqeni i thate . 👉 pallat i ri. 👉me ashensor. 👉 kati 3. 🔹mobilim bashkekohor,e re ... (Premium 21.10.2020)

550 Euro Apartament 2+1 Me Qira tek Kompleksi Delijorgji Ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, tek Kompleksi Delojorgji jepet me q

550 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane, tek kompleksi delojorgji jepet me qira apartament i mobiluar 2+1+2 tualete ne katin e 6 me siperfaqje 90m2. tek cmimi eshte perfshire edhe parkimi. per me shume informacion dhe nje vizite na kontaktoni. ... 21/10/2020 11:32... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 1+1 tek Rruga kavajes i mobiluar!! Jepet Apartament me qira i Mobiluar tek rruga kavajes!!

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira i mobiluar tek rruga kavajes!!... 21/10/2020 11:27... Lexo detajet..

350 Euro Rruga Elbasanit jepet 2+1me qera i mobiluar Rruga Elbasanit prane 7Xhuxhave jepet apartament 2+1me qera,apartamenti ndodhet

350 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Rruga elbasanit prane 7xhuxhave jepet apartament 2+1me qera,apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor prane restorant floges ,apartamenti eshte i mobiluar shume mire... 21/10/2020 11:25... Lexo detajet..

330 Euro Kompleksi kika 1+1me qera i mobiluar Komuna parisit jepet 1+1me qera i mobiluar ne menyre shume te mire kati 4 me as

330 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Komuna parisit jepet 1+1me qera i mobiluar ne menyre shume te mire kati 4 me ashensor,kondicioner ,mundesi parkimi ne zone,... 21/10/2020 11:24... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 mbas uet (rr.shefqet musaraj) pallat me ashensor , mobilimi i mire , shtruar me pllaka cilesore , kondicioner ne dy ambie... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Qera,apartament 1+1 , Pazari I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.56 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17804 apartamenti ndodhet tek pazari i ri. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 60m2. • kati 3. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

20,000 Leke

Vlore Apartament Me Qera

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament_vlore 1+1 qera_mujore 20000leke akomodimi 👤👤👤 adresa:vlore, kryqezimi i aleksandrise,7 min ne kembe larg lungomares ,rruga gjer... (Premium 24.10.2020)

400 Euro Tregu Elektrik jepet apartament me qera 2+1i mobiluar Tregu Elektrik jepet super apartament me qera i mobiluar 2+1+2 cdo gje e re jepe

400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tregu elektrik jepet super apartament me qera i mobiluar 2+1+2 cdo gje e re jepet per here te pare ,parker,kondicioner,... 21/10/2020 11:23... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet me qera shtepi private ne qender (prane Bashkise) Jepet me qera shtepi private ne nje zone shume te mire. Shtepia eshte 1+1, i mir
1+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera shtepi private ne nje zone shume te mire. shtepia eshte 1+1, i mireorganizuar me 1 dhome gjumi, kuzhine dhe sallon ndenje, koridor, oborr, tualet. eshte totalisht i mobiluar dhe ne gjendje te mire.... 21/10/2020 11:15... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qira Apartament 2+1, Pazari i Ri Apartamenti ndodhet te sheshi Avni Rustemi, ne katin e 7 te nje pallati te ri me

400 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet te sheshi avni rustemi, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.... 21/10/2020 11:14... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim