Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra ose Banim !! Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/10/2019 16:41

500 Euro

  • Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra ose Banim !!
  • Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra ose Banim !!
  • Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra ose Banim !!
  • Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra ose Banim !!

At The Beginning Of The Road To The Office For Rent Office Or Residential !!

For rent in Kavaja street super convenient environment for office or residential. The environment is organized in 4 rooms, 1 balcony and 2 toilets. The apartment has 115 m2 of space and is situated on the 2nd floor of a new building with elevator. It has a good enough position that makes it suitable for various offices like law, IT, consulting etc. The area also offers every possible facility. The controversial 500 euro price tag.


Pagesa 500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 115.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Islam Alla, Tirana, Albania
Lexime 99

Ne rrugen e Kavajes jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra ose banim. Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartament ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . Ka nje pozicionish mjafte te mire gje qe e ben te jete i pershtatshem per zyra te ndryshme si avokatie, IT, konsulence etj. Gjithashtu zona te ofron cdo facilitet te mundshem. Cmimi 500 euro i diskutueshem.