Jepen Apartamente 2+1 dhe 1+1 te pa mobiluar ne Kinostudio Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/11/2019 12:17

25,000 Leke

  • Jepen Apartamente 2+1 dhe 1+1 te pa mobiluar ne Kinostudio

Unfurnished 2 + 1 and 1 + 1 Apartments in Kinostudio

Apartments with 2 + 1 and 1 + 1 regular layout. Situated in a new, recently built building. Contact us for more information


Pagesa 25,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 91.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Hysen Gjura, Tirana, Albania
Lexime 681

Jepen Apartamente me planimetri te rregullt 2+1 dhe 1+1. Ndodhen ne pallat te ri, te ndertuar se fundmi. Per me shume informacione kontaktoni