VILE ME QIRA REZIDENCA SUNRISE Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 16:07

VILE WITH RENT SUNRISE RESIDENCE

Penthouse 3 + 1 + 2 for rent at Sunrise Residence, with an area of 180 m2, + 100 m2 veranda + studio, 4th floor. It is located 100 m away from Tegu, 7 minutes from the center. It is southeast.
It is partially furnished in a modern way with all the necessary appliances. It is everything new, in very good condition and quality.
The entrance is organized by living room, kitchen, functional French chimney, 3 bedrooms, 2 bathrooms, 3 balconies, studio, veranda, laundry, parking, chiller system, heating cooling.
The entrance offers a panoramic view, surrounded by greenery and a maximum of privacy.
Live Tirana differently near the landscapes.

Price: € 1,800

Address: Teg, Sunrise Residence, Tirana.


Pagesa 1,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 280.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Vilave, Lunder 1, Albania
Lexime 88

Jepet me qera penthouse 3+1+2 tek Rezidenca Sunrise, me siperfaqe 180 m2, + 100 m2 verande + studio, kati i 4. Ndodhet 100 m larg nga Tegu, 7 minuta nga qendra. Eshte me drejtim Juglindje.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Eshte cdo gje e re, ne gjendje shume te mire dhe cilesore.
Hyrja organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, studio, verande, lavanteri, vendparkim, sistem chiller, ngrohje/ftohje.
Hyrja te ofron nje pamje panoramike, e rrethuar me gjelberim dhe nje privatesi maksimale.
Jeto Tiranen ndryshe prane peisazheve.

Cmimi: 1.800 Euro

Adresa : Teg, Rezidenca Sunrise, Tirane.