Ne Astir, prane Alfa Bank, jepet super apartament 2+1+2 me Qira! Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/09/2019 22:00

350 Euro

  • Ne Astir, prane Alfa Bank, jepet super apartament 2+1+2 me Qira!
  • Ne Astir, prane Alfa Bank, jepet super apartament 2+1+2 me Qira!
  • Ne Astir, prane Alfa Bank, jepet super apartament 2+1+2 me Qira!
  • Ne Astir, prane Alfa Bank, jepet super apartament 2+1+2 me Qira!

In Astir, near Alfa Bank, is given super apartment 2 + 1 + 2 for Rent!

Super Apartment for Rent with 2 + 1 + 2 for Rent in Astir! The apartment is located on the 4th floor of a very well-maintained apartment building with a surface area of 104 m2. It is organized in a large living room, together with the kitchen, with large windows that offers a very good natural light, 1 bedroom matrimonial, with bathroom equipped with hydromassage, 1 single bedroom, large balcony and 2 toilets. The apartment is equipped with all the necessary conditions for a very comfortable living, while the area where it is located offers all the daily living facilities such as shops, bars, buses, etc.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 2820

Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe neto prej 104 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, me vetrate te madhe qe ofron nje ndricim shume te mire natyral, 1 dhome gjumi matrimoniale, me banjo me vete te pajisur me hidromasazh, 1 dhome gjumi teke, ballkon i gjere dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese shume komode, ndersa zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e jeteses e perditshme si markete, dyqane, bare, autobuza etj.