Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira! Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2020 11:10

700 Euro

  • Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira!
  • Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira!
  • Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira!
  • Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira!

In Qender Rent Apartment 2 + 1 for Rent!

In Zemer of Tirana, is given Apartment 2 + 1 for Rent! The apartment is located on the 5th floor of a 6 storey building and has an area of 86 m2. The apartment is very well furnished and organized in a living room, kitchenette, 2 bedrooms and a large window-sized bathroom. It is completely reconstructed and paved with parquet, equipped with air conditioner and has good lighting. The area in which it is located is the most preferred and offers all the necessary conditions for a comfortable lifestyle.


Pagesa 700 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Lexime 3179

Ne Zemer te Tiranes, jepet Apartament 2+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet i gjere me dritare. Eshte i teri i rikonstruktuar edhe i shtruar me parket, i pajisur me kondicionere dhe ka ndricim te mire. Zona ne te cilen ndodhet eshte me e preferuara dhe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.