Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 ! - Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/05/2020 20:59

330 Euro

  • Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 ! -
  • Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 ! -
  • Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 ! -

At Delijorgji Complex, Furnished 1 bedroom apartment for rent!

Apartment for rent in Delijorgji Complex, 1 + 1 apartment, furnished in a very comfortable way. The apartment is located on the 8th floor of a new building with elevator. It is organized in the living room and cooking area, a matrimonial bedroom with exit to the balcony and a toilet. The apartment is invested, fully furnished and with all the necessary equipment. Orientation is South-West with perfect natural light.


Pagesa 330 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 68.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 31524

Tek Myslym Shyri, perballe Drejtorise se Policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne: sallon ndenje, kuzhine me vete, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje-Perendim duke mundesuar keshtu ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes per shkak se ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte shume e aksesueshme pasi ndodhet vetem 5 minuta larg Qendres se Tiranes.