Jepet Penthouse 3+1+2 Me Qira . Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/09/2019 18:55

Penthouse 3 + 1 + 2 For Rent.

Penthouse for rent near "Petro Nini" Gymnasium. The area has 295 m2 of space divided into two main areas: the interior and the veranda. The interior has 150 m2 of space divided into 3 bedrooms, 1 large living room plus kitchen and dining area. The veranda has 145 m2 of space and has a recliner, a grill and a living room. The environment is invested in the details with the incaso hydro-sanitizers of the best brands in the market, the electric car as well. It has 3 bedrooms oriented south east. The area in which it is located has many facilities as it is only 300 m from the lake of Tirana and 500 m from the most demanding area of Tirana, Block. The palace in which it is located is well managed and has 2 elevators.


Pagesa 1,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 295.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Petro Nini Luarasi
Lexime 449

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe veranda. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 150 m2 e ndarae ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh ndenje plus kuzhine dhe ambejnt ngrenie. Veranda ka nje hapesire prej 145 m2 dhe disponon nje kend pushimi, nje pjese grill dhe tavoline ndenje. Ambjenti eshte i investuar deri ne detaje me hidrosanitaret incaso te markave me te mira ne treg, elektoshtepiaket po ashtu. Disponon 3 dhoma gjumi te orientuara nga jug lindja. Zona ne te cilen ndodhet ka shume facilitete pasi eshte vetem 300 m nga liqeni i Tiranes dhe 500 m nga zona me e kerkuar e Tiranes, Blloku. Pallati ne te cilen ndodhet eshte i mireadministruar dhe disponon 2 ashensor.