Apartament me qera brenda rezidences KODRA E DIELLIT Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 12:37

280 Euro

  • Apartament me qera brenda rezidences KODRA E DIELLIT

Apartment for rent inside the residence KODRA I SUN

The apartment has good furniture and regular space, new and all functional equipment, parking space.


Pagesa 280 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 168

Apartamenti ka mobilim te mire dhe hapsire e regullt, pajisjet e reja dhe te gjitha funksionale, ka mundesi parkimi.