Super Apartament me qera tek liqeni Tirane

Shtepi me Qera Data: 15/09/2019 22:13

350 Euro

  • Super Apartament me qera tek liqeni

Super Apartment for rent by the lake

The apartment has modern furnishings and all new and modern amenities, super organization and parking possibilities.
The price is discussed.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania
Lexime 178

Apartamenti ka mobilim modern dhe te gjitha pajisjet e reja dhe bashkohore, super organizim dhe mundesi parkimi.
Cmimi diskutohet.