Apartament me qera 500 m2 larg delijorgjit , per nga ana e Tiranes se re. Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 12:37

35,000 Leke

  • Apartament me qera 500 m2 larg delijorgjit , per nga ana e Tiranes se re.

Apartment for rent 500 m2 away from Delijorgj, on the side of New Tirana.

The apartment is new and with elevator, the apartment is well furnished and all the living conditions are as good as possible. Very favorite area.


Pagesa 35,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Selite, Tirana, Tirana, Albania
Lexime 281

Apartamenti eshte i ri dhe me ashensor, pallat i mobiluar shume mire dhe te gjitha kushtet e pershtateshme per jetese sa me te mire. Zone shume e preferuar.