Apartament me qera ne rruga 5 maji, afer qendres concord Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 12:38

35,000 Leke

  • Apartament me qera ne rruga 5 maji, afer qendres concord

Apartment for rent on May 5th street, near concord center

The entrance is in a private house on the 2nd floor has very good furniture and all the modern conditions, new and functional equipment.
Access with parking options.
The price is discussed.


Pagesa 35,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 422

Hyrja ndodhet ne shtepi private kati i 2 ka mobilim shume te mire dhe te gjitha kushtet bashkohore, pajisjet e reja dhe funksionale.
Hyrje me mundesi parkimi.
Cmimi diskutohet.