Apartament me qera ne komuna e parisit Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 12:38

450 Euro

Apartment for rent in Paris

The apartment is in a very demanding area, with modern furnishings, spacious and light space, entrance with all new appliances.


Pagesa 450 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 61

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, me mobilim bashkohor, hapsire e bolleshme dhe plot drite, hyrje me te gjitha elektroshtepiaket e reja.