Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/09/2019 19:00

40,000 Leke

  • Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres
  • Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres
  • Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres
  • Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres
  • Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres
  • Apartament me qira 2+1, rruga e Dibres

Apartment for rent 2 + 1, Dibra street

The apartment is rented 2 + 1 with 65sqm of space, the apartment is located on Dibra street “behind the Gold Villa” entrance is on a second floor, in good condition. Arranged with 1 living room and kitchen, 1 bedroom, 1 bathroom, 1 balcony.
Price: 40.000 ALL


Pagesa 40,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 353

Jepet me qira apartamet 2+1 me siperfaqe 65m2 , apartamenti ndodhet ne rrugen e Dibres “ mbrapa Viles Gold” hyrja ndodhet ne nje kate vile , ne kati e 2, ne gjendje te mir. Organizohet me 1 sallon dhe kuzhin te perbashket , 1 dhome gjumi , 1 tualet , 1 ballkon.
Cmimi : 40.000 ALL