Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 11:39

30,000 Leke

  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi
  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi
  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi
  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi
  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi
  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi
  • Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi

Apartment for rent in front of American Hospital 3, complex

Apartment for rent in front of American Hospital 3, complex "Doble.
The apartment is organized in 2 bedrooms, dining room, living room, 1 balcony and 1 toilet.
The apartment is being completely renovated.

Size: 90 m2
4th floor (with lift)
Price: 30.000 ALL

Agency Address: After Uet
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cell: 0699651477


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Lexime 282

Jepet apartament me qera perball spitalit Amerikan 3,tek kompleksi "Doble.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 ballkon dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte duke u mobiluar totalisht ne gjendje te re.

Sip: 90 m2
Kati 4(me ashensor)
Cmimi:30.000 leke

Adresa e agjensise: Pas Uet
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cel: