Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyri Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 11:39

500 Euro

  • Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyri
  • Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyri
  • Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyri
  • Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyri

Two bedroom apartment for rent in Myslym Shyri

Two room apartment is for rent near Myslym Shyri Street, near Albtelecom. The apartment has a surface of 130 m² and is organized in living room with balcony access, separate kitchen and dining area. Two bedrooms, toilet (with windows), laundry. It is situated on the 3rd floor of a new building with elevator.
Moreover I invite you to contact!


Pagesa 500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 19

Ne Rrugen Myslym Shyri, prane Albtelecom jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 130 m2 dhe organizohet ne holl ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar dhe kend ngrenje. Dy dhoma gjumi, tualet (me dritare), lavanderi. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.
Per me teper ju ftoj te kontaktoni !