JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 11:39

330 Euro

  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI

RENT 2 + 1 APARTMENT ON 21 DEC

The apartment has an area of 80m2.
This apartment is organized in a living room with a separate kitchen, two bedrooms and a toilet.
Also the apartment has a balcony of 6m2.
The apartment is offered fully furnished.
The area in which the apartment is located offers all the services and facilities for a very comfortable living.
Contact us for a property visit or more information


Pagesa 330 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 100

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2.
Ky apartament organizohet ne nje sallon ndenje nje ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Gjithashtu apartamenti ka nje ballkon prej 6m2.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese mjaft komode.
Per nje vizite ne prone apo me teper informacione na kontaktoni