Jepet me qera apartament 3+1 Rruga Fortuzi Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/09/2019 09:37

45,000 Leke

Apartment for rent 3 + 1 Fortuzi Street

3 + 1 apartment for rent in Fortuzi Street, located in a quiet and favorite area, new building with elevator, high quality works, natural lighting, the apartment is in very good condition.


Pagesa 45,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 64

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen Fortuzi, i ndodhur ne nje zone te qete dhe te preferuar, pallat i ri me ashensor, punime shume cilesore, ndricim natyral, apartamenti ndodhet ne gjendje shume te mire.