Apartament me qira 3+1, Rruga e Elbasanit Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 16:29

400 Euro

  • Apartament me qira 3+1, Rruga e Elbasanit
  • Apartament me qira 3+1, Rruga e Elbasanit
  • Apartament me qira 3+1, Rruga e Elbasanit
  • Apartament me qira 3+1, Rruga e Elbasanit
  • Apartament me qira 3+1, Rruga e Elbasanit

Apartment for rent 3 + 1, Elbasan Street

Super 3 + 1 apartment for rent in Elbasani Street near Ballet School. The apartment is organized by 3 bedrooms, living room + kitchen and 1 toilet. The apartment is situated on the 3-rd floor of a 5-storey building. For more information contact us at:


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 50

Jepet me qira super apartament 3+1 Rruga Elbasanit prane shkolles se Baletit. Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhine dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh , disponon mobilim bashkohore. Per me teper informacion kontaktoni ne: