APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TEK STACIONI I TRENIT Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/09/2019 17:36

APARTMENT 3 + 1 + 2 FOR RENT IN TRAIN STATION

The apartment is located near the prosecutor's office on Haxhi Hysen Deliu street, on the sixth floor of a new elevator building.
It is organized in a separate living and dining room, three bedrooms, two bathrooms, a balcony.
The apartment is not previously inhabited.
Oriented to the southwest and has comfortable and functional furnishings.
For more information you are invited to a property visit!


Pagesa 450 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Lexime 91

Apartamenti ndodhet prane prokurorise ne rrugen Haxhi Hysen Deliu , ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje dhe ambjent gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon.
Apartamenti eshte i pa banuar me heret.
Orientohe ne jug-perendim dhe ka nje mobilim komod dhe funksional.
Per me teper informacion jeni te ftuar per nje vizite ne prone!