APARTAMENT 1+1 ME QERA NE BLLOK Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/09/2019 16:53

APARTMENT 1 + 1 FOR RENT ON BLOCK

The apartment is located near the Republican Guard on Vaso Pasha street, on the third floor of an elevator building.
It is organized in a living room with a cooking area, a bedroom, a toilet and a balcony.
The apartment is located in a very preferred residential area, offering you the possibility of a comfortable living.
For more information you are invited to a property visit.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania
Lexime 240

Apartamenti ndodhet prane Gardes se Republikes ne rrugen Vaso Pasha, ne katin e trete te nje ndertimi me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar per banim, duke ju ofruar mundesine e nje jetese komode.
Per me teper informacion jeni te ftuar per nje vizite ne prone.