JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, RRUGA VATH KORESHI, TIRANE Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/09/2019 16:18

2 + 1 APARTMENT FOR RENT, VATH KORESHI STREET, TIRANA

Two bedroom apartment for rent in Rr. Earrings Koreshi, Tirana. The apartment has a surface of 85 m në and is situated on the 2nd floor of a well-maintained building. Arranged in living room + kitchen, 2 bedrooms, bathroom. Fully furnished rental for 550 € month (questionable). Contact us for a visit to property ☎ 069 702 2840


Pagesa 550 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Vath Koreshi, Tirana, Albania
Lexime 39

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rr. Vath Koreshi, Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo. Jepet me qira totalisht i mobiluar me cmimin 550 Euro/muaj (i diskutueshem). Na kontaktoni per nje vizite ne prone ☎