Jepet me qera apartament 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e Durresi Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/10/2019 14:20

Apartment for rent 2 + 1, 72 m2, 400 euro street of Durresi

Rent | Ap 2 + 1, 72 m2, 400 euro Durres Street, apartment for rent on the third floor of an existing building in Durres Street. It is fully furnished and furnished, with good natural light. It has access to Durresi Street and Fortuzi Street and is located within a quiet area.


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 72.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 372

Qera | Ap 2+1 , 72 m2 , 400 euro rruga e Durresit , jepet me qera apartament ne rrugen e Durresit ne katin e trete te nje pallati ekzistues . Eshte i kompletuar dhe i mobiluar me te gjitha , ka ndricim te mire natyral . Ka akses ne rrugen e Durresi e ate te rruges Fortuzi dhe ndodhet brend lagjes ne nje zone te qete.