APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK ISH PARKU AUTOBUZAVE 450 Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/10/2019 10:02

2 + 1 RENT APARTMENT IN BUS PARK 450 €

2 + 1 apartment for rent in Former Bus Park, located on the 6th floor of a new building with elevator located on the side of the street. 2 bedrooms, 2 bathrooms and 1 balcony. The apartment is fully furnished, equipped with air conditioning, 3 Tv in the outdoor environment.

Price: 450 Euro Month

For more details on the property please contact us!


Pagesa 450 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 216

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Parku i Autobuzave , i pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor i cili nodhet buze rruge .Apartamenti ka nje siperfaqe totale 90 m2 i organizuar ne sallon ndenje dhe ambjent ngrenje i perbashket ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar , i pajisur me kondicioner ,3 Tv ne sevilin ambjent .

Cmimi : 450 Euro/Muaj

Per me shume detaje mbi pronen ju lutem na kontaktoni !