Apartament me qera 2+1 Rr.Elbasanit Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/10/2019 09:50

360 Euro

  • Apartament me qera 2+1 Rr.Elbasanit
  • Apartament me qera 2+1 Rr.Elbasanit
  • Apartament me qera 2+1 Rr.Elbasanit
  • Apartament me qera 2+1 Rr.Elbasanit

Two bedroom apartment for rent in Elbasan str

2 + 1 apartment for rent 76 m2 behind American Embassy Budi street. The apartment is located on the 4th floor of an existing building, with living room and kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom, balcony.
Price 360 euro


Pagesa 360 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 76.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 87

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2 mbrapa ambasades Amerikane rruga Budi.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati ekzistues,organizohet me dhome ndenje dhe kuzhine me vete,2 dhoma gjumi,1 tualet,ballkon.
Cmimi 360 euro