Jepet 2+1 me qera te Globe!! Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/11/2019 17:39

Rent 2 + 1 at Globe !!

Apartment for rent in the Park !!! The apartment is 2 + 1 and with 2 bathrooms. It is situated on the fourth floor of a well-managed building with elevator. It is fully furnished, all new. It is located in a very good area and very accessible. Rent for 380 euros. Contact us for a visit to the property.


Pagesa 370 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 403

Jepet apartamenti me qera te Parku !!! Apartamenti eshte 2+1 dhe me 2 tualete. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. Eshte totalisht i mobiluar, te gjitha te reja. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe mjaft te aksesueshme. Jepet me qera per cmimin 370 euro. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.