Kerkohet vajze per ndarje qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/11/2019 12:38

25,000 Leke

  • Kerkohet vajze per ndarje qeraje
  • Kerkohet vajze per ndarje qeraje
  • Kerkohet vajze per ndarje qeraje
  • Kerkohet vajze per ndarje qeraje

Girl required for renting

Required 1 girl for rent sharing. The apartment is located in the Complex of Arrows, 6th floor with elevator. The apartment is furnished and the space is divided into 2 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen and 1 bathroom. Currently live 3 girls and the total monthly rent is 25000 + 1 month cap. For more contact wp 0692147974


Pagesa 25,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 682

Kerkohen 1 vajze per ndarje qeraje. Apartamenti ndodhet tek kompleksi I Pallateve me Shigjeta, kati i 6 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe hapesira eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 banjo. Aktualisht jetojne 3 vajza dhe qeraja mujore totale eshte 25000 + 1 muaj kapar. Per me shume kontaktoni ne wp