tirane, apartament 2+1 i mobiluar + garazh Tirane

Shtepi me Qera Data: 28/05/2020 21:30

Tirana, 2 + 1 furnished apartment + garage

the apartment is overlooking the lake, very quiet area. It is fully furnished, paved with parquet and air conditioner. 2 + 1 with 2 bathrooms and 2 balconies. has 1 parking space


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 114.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania
Lexime 457

apartamenti eshte me pamje nga liqeni, zone shume e qete. eshte totalisht i mobiluar, i shtruar me parket dhe me kondicionere. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. disponon 1 post parkimi