Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 9, 210 m2 1.500 Euro (ETC), PRI12983 Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 10:43

Tirana, Apartment for rent 3 + 1 + BLK Floor 9, 210 m² 1,500 Euro (ETC)

The apartment is located in the ETC Gallery. Apartment information: • 9th floor • Apartment area: 210 m2 • Orientation South. • Documentation: With Mortgage.The apartment is fully furnished contemporary and has: • Living room • Cooking area • 3 Bedrooms • 2 Toilets (1 toilet with windows) • Laundry room • Balcony. Other settings: Furnished • Furnished • Elevator • Parquet • Fankoil central heating system. • Contact us to visit!


Pagesa 1,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 210.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa ETC Bridge, Tirana, Albania
Lexime 203

Apartamenti eshte i pozicionuar tek Galeria ETC. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim • Siperfaqja e apartamentit : 210 m2 • Orientim Jug. • Dokumentacioni: Me Hipoteke.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete (1 tualet me dritare) • Lavanteri • Ballkoni. Cilesime te tjera: I investuar • I mobiluar • Ashensor • I shtruar me parket • Sistem ngrohje ftohje qendror Fankoil. • Per ta vizituar na kontaktoni!