Ndarje qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/11/2019 08:55

25,000 Leke

Renting

We are looking for 3 girls to rent.
Be consistent with obligations and long-term.


Pagesa 25,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 336

Kerkojem 3 vajza per ndarje qeraje .
Te jene te rregullta me detyrimet dhe afatgjate .