tirane, liqeni i thate jepet 2+1 e pabanuar me pare Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/11/2019 15:49

Tirana, dry lake given 2 + 1 previously uninhabited

the apartment is newly furnished and previously uninhabited. new building with elevator. has spacious surface and is air conditioned. is 2 + 1 with 2 bathrooms and 2 balconies. the area is very quiet


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 116.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania
Lexime 220

apartamenti eshte me mobilim te ri dhe i pabanuar me pare. pallat i ri me ashensor. ka siperfaqe te bollshme dhe eshte me kondicioner. eshte 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. zona eshte teper e qete