jepet 1+1 te zoologjiku(e mobiluar dhe me kondicioner) Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/05/2020 21:51

given 1 + 1 to the zoo (furnished and air conditioned)

Rent 1 + 1 to the zoo, 5 floor new building with elevator. It consists of living room, bedroom, 1 bathroom, 1 veranda and 1 balcony. Orientated from the south-east, it is warm and well lit. The sofa corner and mattress are new.


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 87.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania
Lexime 319

Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet nga dhoma ndenjes, dhoma gjumit, 1 tualet, 1 verande dhe 1 ballkon. Orientohet nga jug-lindja, eshte i ngrohte dhe i ndricuar shume mire. Kendi i divaneve dhe dysheku jane te reja.