Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/11/2019 21:20

350 Euro

  • Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera
  • Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera
  • Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera
  • Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera

Zoo, super 2 + 1 apartment for rent

At the Zoo, a super 2 + 1 apartment is for rent. The apartment has contemporary furniture, organized in living room + kitchen, 2 bedrooms, toilet, balcony and hallway. Situated in a new building, in a very quiet and easily accessible area. Price 350 euros.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 84.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Bilal Sina, Albania
Lexime 106
Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera AD51096A-B776-4F26-91A2-A0A543D84766.png (Format png) | Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera 654E0FEB-1604-4108-9BA0-6B1BE6215AE2.png (Format png) |

Tek Kopeshti Zoologjik , jepet me qera super apartament 2+1 i kompletuar . Apartamenti ka mobilim bashkekohore , i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon dhe koridor . Ndodhet ne nje pallat te ri , ne nje zone teper te qete dhe lehtesisht e aksesueshme . Cmimi 350 euro .