Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament i Super Investuar 2+1+2! Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/05/2020 11:06

Near Center, Super Invest 2 + 1 + 2 Apartment For Rent!

In one of the best areas in Tirana, between Kavaja Street and Myslym Shyri Street, Super Apartment is for rent 2 + 1 + 2. The apartment has 106 m2 of living space, organized in a spacious living area, together with the kitchen, furnished in a very good and high quality with all the necessary conditions, and appliances of the best brands, 2 bedrooms one of which is matrimonial, with balcony and separate toilet, 2 bathrooms, and a balcony. The apartment has been invested to the last year details, from skates, gypsum works, electricity and furniture. It is lined with high quality laminate flooring, equipped with Mitsubishi superinverter air conditioning (controlled by the phone), Rehau brand thermal glazes, shutters, Schneider electrical system equipped with oscillating safety system. Apartment layout is very good, with spots and lampshades, also spacious carriages provide good natural lighting. Situated on the 5th floor of a well-managed building with elevator and security camera. The area offers all the necessary conditions for a comfortable living, and is 5 minutes away from the center.


Pagesa 800 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 106.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 373

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis rruges se Kavajes dhe Rruges Myslym Shyri, jepet me Qira Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2, i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, i mobiluar ne menyre shume te mire dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera eshte matrimoniale, me dalje ne ballkon dhe me tualet me vete, 2 tualete, dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje vitin e fundit, qe nga patinimet, punimet e gipsit, rrjeti elektrik dhe mobilimi. Eshte shtruar me parket laminat shume cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi superinverter Mitsubishi (i cili kontrollohet nga telefoni), Vetrata me xham termik te markes Rehau, grila, sistem elektrik nga Schneider i pajisur me sistem sigurie kunder luhatjeve. Nricimi i apartamentit eshte shume i mire, me spote dhe abazhure, gjithashtu vetratat e bollshme ofrojne nje ndricim te mire natyral. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar, me ashensor dhe kamera sigurie. Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, dhe eshte 5 minuta larg qendres.