Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 440 m2 Kodra e Diellit AL13917 ( FUTURE HOME PRIORITY +) Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/03/2020 11:50

Tirana, Rent 3 Storey 440 m² Sunny Hill)

The villa is located on the Sun Hill. Villa information: • 3-storey • Area: 260 m2 • Courtyard area: 180 m2 .. The villa is fully furnished and has: • Living Room • 2 Kitchens • 4 Bedrooms • 4 Bathrooms • Veranda • Balcony • Laundry • Warehouse • Fitness Room • Sauna • Chimney • Heating & Cooling System • Air Conditioning • Quality Works • Regular Cubicle • Yard • Swimming Pool • Parking • Quiet and favorite living area. Contact us to visit!


Pagesa 1,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 440.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 182

Vila eshte e pozicionuar te Kodra e Diellit. Informacion mbi vilen : • 3-kateshe • Siperfaqja : 260 m2 • Siperfaqja e oborrit : 180 m2.. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Kuzhina • 4 Dhoma gjumi • 4 Tualete • Verande • Ballkoni • Lavanteri • Depo • Salle per fiskulture • Saune • Oxhak • Sistem ngrohje-ftohje • Kondicionim • Punime cilesore • Kubature e rregullt • Oborr • Pishine • Parking • Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!


Njoftime te Ngjashme