Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK (Rruga e Elbasanit) AL14638 Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 10:43

Tirana, 2 + 1 + BLK Apartment (Elbasani Street)

The apartment is located on Elbasan Street, in Liceu. Apartment information: • 9th floor, 11 storey building • Apartment surface: 115 m2 • Orientation South • Documentation: With Mortgage. The apartment is furnished and has: • Living Room • Kitchen • 2 bedrooms • 2 Bathrooms • 1 Natural aspiration toilet • Balcony • Distribution corridor • 1 parking space 30 m on the 1st floor with shutter • New building • Elevator • Closet regular • Quality works • City accessible and preferred residential area. Contact us to visit!


Pagesa 1,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 70

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, te Liceu. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9, pallat 11 katesh • Siperfaqja e apartamentit : 115 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Tualet me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shperndares • 1 post parkimi 30 m ne katin -1 me qepen • Pallat i ri • Ashensor • Kubature e rregullt • Punime cilesore • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!