Jepet me Qera Apartamenti 4+1 QENDER tek rruga e Kavajes 270M2 Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 16:15

4 + 1 CENTER APARTMENT FOR RENT ON KAVAJE 270M2 STREET

Apartment for rent 4 + 1, at the entrance of Kavaja street near the center. It is 270m2. Organized by four spacious rooms, two bathrooms and two large balconies. The apartment is located on the top floor of a 12 storey building. Price is 1700 Euro month. For more info do not hesitate to contact us !!!


Pagesa 1,700 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 270.00
Kati 12
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 89

Jepet me qera apatament 4+1, ne hyrje te rruges se Kavajes afer qendres. Siperfaqja eshte 270m2.Organizohet nga kater dhoma me siperfaqje te bollshme, dy tualete dhe dy ballkone me hapesire te madhe.Apartamenti nodhet ne katin e fundit te nje pallati 12 katesh. Cmimi eshte 1700Euro/muaj. Per me shume info mos hezitoni te na kontaktoni!!!